5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Co vychrlily AliExpress letní slevy 2021?

tipy-z-ciny-313-aliexpress-letni-slevy-2021

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů. Na serveru AliExpress odstartovaly 21. června letní slevy 2021 a my vám dnes přinášíme pár vybraných produktů, které nám takříkajíc padly do oka. Mají v rámci této tradiční akce velmi zajímavou cenu, které se tak často nevidí. I z toho důvodu jsou dnes v tipech o něco dražší věci.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. Spodní hranice s daňovou úlevou bude od července dokonce zrušena. Mrkněte na náš přehled. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

Robotický vysavač ILIFE V8 Plus

Chlubí se 1000Pa sáním, 750ml nádržkou, trojvrstvou filtrací a také funkcí mopu. Zvládne obstarat 150 m2 prostoru a výdrž je 140 minut. Na podrobnější informace případně mrkněte rovnou do obchodu. Objednávat ho můžete z Polska bez dalších poplatků.

Cena: 3 820 Kč

3D tiskárna ANYCUBIC Mega Zero 2.0

Velmi dobře hodnocený kousek, který je dostupný i z českého skladu. Dokáže tisknout do rozměrů 220 x 220 x 250 milimetrů, láká na magnetickou podložku či dvoustupňový převod a poradí si i s výpadkem proudu, po kterém dál tiskne.

Cena: 3 710 Kč

12000mAh automobilový „jump starter“ Baseus

Velmi praktický pomocník, který vám může i při letních cestách vytrhnout trn z paty. Zvládne až padesát impulzů na jedno nabití. Počítá přitom se startovacím proudem 600 A, skokově i 1000 A. Z Polska jej budete mít bez dalších poplatků a s levným poštovným.

Cena: 1 160 Kč

Videozvonek EKEN V7

Zajímavý a hodně levný zvonek s možností FUllHD přenosu od poměrně prověřené značky EKEN. Funguje i jako pohybový senzor a dá skrze něj komunikovat s osobou u dveří. V Polsku je za uvedenou cenu k dispozici varianta s reproduktorem, bateriemi a nabíječkou. Objednávejte z Polska s nejnižším poštovným.

Cena: 1 195 Kč

Přenosný mini osvěžovač vzduchu

Jasně, neočekávejte od něho zázraky, ale jako trochu lepší ventilátor a současně čistička vzduchu třeba na pracovní stůl může postačit. Dá se napájet i z běžného USB slotu z notebooku či počítače. K objednání je z českého skladu.

Cena: 410 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Selfie osvětlovací kruh 235 Kč
Větráček s magnetickým úchytem 270 Kč
Automatické krmítko k akváriu 300 Kč
Xiaomi kalkulačka 210 Kč
Silikonové řemínky na Mi Band z ČR 140 
Ugreen redukce USB-C – Jack 55 Kč
Baseus 20W mini adaptér 110 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Na jaké další zajímavé letní slevy pro rok 2021 jste na AliExpress narazili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)