5 tipů na zajímavé zboží z Číny #284: Předvánoční inspirace 2020 #4

tipy-z-ciny-284-foto-batoh-neewer-pro

Prosinec je opravdu tady a shánění vánočních dárků už je pro mnohé v plném proudu. Někdo už finišuje, další má termín nákupu v nedohlednu. Pokud nicméně máte v úmyslu potěšit něčím, co se dá objednat z čínských obchodů, v tento moment už je celkem riskantní objednávat přímo z Číny. Proto pokračujeme v tipech na zboží, které se nachází v evropských skladech. A má tedy šanci přijít ještě před zazvoněním u stromečku. Dnešním hlavním tipem je foto batoh Neewer Pro. Tradičně jej doplňují další čtyři vybrané produkty.

Foto batoh Neewer Pro

Každý zkušenější fotograf má asi vlastní oblíbený batoh, ale třeba by se vám podařilo potěšit nějakého začínajícího. Nebo si ho prostě koupíte pro sebe, no. Za uvedenou cenu je ze Španělska, Francie i Itálie.

Cena: 2 290 Kč

Xiaomi Mijia WiFi repeater

Tento repeater aneb zesilovač či opakovač signálu vám pomůže dokrýt místa, na kterých máte běžně s WiFi problém. Cena platí pro španělský sklad a bavíme se samozřejmě o variantě s klasickou evropskou vidlicí.

Cena: 530 Kč

Bezdrátová myš a klávesnice Wechip W1

Pokud hledáte způsob, jak efektivně ovládat chytrou televizi, a nechcete se zrovna pachtit s běžným ovladačem nebo na displeji mobilu, tohle byste určitě neměli přehlédnout. Zařízení Wechip W1 je ovladačem, myší a klávesnicí v jednom. Nemá ovšem Bluetooth, ale připojuje se přes klasický USB “kolíček”. Nicméně stojí pár stovek a je skladem v ČR, tak můžete vyzkoušet.

Cena: 400 Kč

Kapesní 10000mAh powerbanka Romoss Sense4 mini

Ne každý s sebou chce tahat obří powerbanku s co největší kapacitou. Stačí malá a nenápadná, která má rozumnou velikost a kapacitu? Mrkněte na tuto od Romoss, která šířku a výšku přibližně na úrovni platební karty. Objednávejte z Belgie, je odtud trochu levnější poštovné než ze Španělska.

Cena: 360 Kč

Bezdrátová vertikální myš

Jestli patříte mezi fanoušky počítačových myší s vertikálním designem, které mají snahu udržovat zápěstí v přirozenější poloze (zdravíme karpální tunely), podívejte se na tuto poměrně levnou a pěknou variantu. K dispozici je model na tužkové baterie i pro nabíjení přes USB. Objednávejte ze Španělska.

Cena: 265 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
POCO M3 4/128 GB Španělsko 4 420 Kč
POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 6 770 Kč
Cubot X30 8/256 GB Polsko 4 580 Kč
ELEPHONE U3H 6/128 GB Itálie 2 950 Kč
realme 6 Pro 8/256 GB Španělsko 7 780 Kč
Blackview BV9500 Plus 4/64 GB Francie 4 910 Kč
ASUS ZenFone 5 4/64 GB Polsko 5 310 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na předchozí doporučení z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Tak co? Inspirovali jsme vás něčím?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)