Zopo Z Watch: Zatopí konkurenci? Známe specifikace chystaných hodinek

Zopo-Z-Watch-leak_1

Chytré hodinky Zopo Z Watch se pokusí zaujmout kruhovým IPS displejem o průměru 1,22″ s rozlišením 240 x 204 pixelů, poháněny pak budou čipovým řešením MediaTek MT2502A, které doplňuje 128 + 32 MB paměti. O slušnou výdrž by se mohla v případě skromnějšího hardwaru postarat baterie s kapacitou 320 mAh. Samotná konstrukce váží 56 gramů a rozhodně potěší certifikace IP53, která chrání hodinky Zopo Z Watch proti stříkající vodě (ponořit bychom je ale rozhodně neměli). Mezi další zajímavosti patří snímač srdečního tepu, reproduktor či mikrofon, který umožní ovládat některé aplikace hlasem. Čínská společnost nevyužila systém Android Wear, ale vsadí na své vlastní řešení prostředí, což je možná trochu škoda. Konstrukce Zopo Z Watch by měla být z kovu a disponovat jedním fyzickým tlačítkem.

Zopo-Z-Watch-specifikace 2

Na trh dorazí chytré hodinky Zopo Z Watch ve třech barvách – zlaté, stříbrné a černé. Zatím nepadlo žádné slovo o cenovce ani dostupnosti. Jsme moc zvědaví, jak si nové hodinky od čínské společnosti povedou.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)