5 tipů na zboží z Číny: Sluchátka na běh i jiné sportování

tipy-z-ciny-416-sluchatka sport-aliexpress

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. I když jsou prázdniny za rohem a astronomické léto vzdáleno v podstatě jen týden, najdou se lidi, kteří stále hubnou do plavek běháním či jiným sportováním. Nejen jim je věnován dnešní balík tipů na produkty, kterými jsou sportovní sluchátka se speciálními konstrukčními prvky pro poslech v pohybu. Sestavili jsme mix možností právě na základě různých typů.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Špunty Lenovo (thinkplus) LP75 s klipy za uši

Základní TWS konstrukce, na kterou si patrně vzpomene většina lidí při pomyšlení na sluchátka na sport. Tento model od Lenovo (nově thinkplus u vybraných sluchátek), jenž má na AliExpressu přes 10 tisíc objednávek, nabízí například Bluetooth 5.3, krytí IPX5, výdrž na jedno nabití až 6 hodin nebo displej na pouzdru, který informuje o stavu baterie.

 Cena: 290 Kč

Konduktivní sluchátka Lenovo (thinkplus) X3 Pro

I kvůli bezpečnějšímu poslechu s možností současně vnímat i okolí jsou stále populárnější takzvaná konduktivní sluchátka. Tedy ta, která přenášejí zvuk k uchu po kosti. Také v tomto případě má jeden z nejpopulárnějších modelů na svědomí Lenovo / thinkplus. mEzi parametry patří krytí IP56, Bluetooth 5.3 nebo až sedmihodinová výdrž.

Cena: 390 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

MPOW Flame

Rovněž špunty s klipy na zavěšení za ušní boltce, jen nejde o dvě samostatné TWS jednotky a sluchátka jsou mezi sebou propojená kabelem. Krytí je IPX7 a maximální výdrž činí až 16 hodin.

Cena: 450 Kč

Sportovní sluchátka Anker Soundcore Sport X10

Další model se závěsnými klipy, nicméně v tomto případě jsou otočné a tedy i lépe přizpůsobitelné. Krytí mají IPX7, maximální výdrž i s využitím pouzdra činí 32 hodin a k dispozici je mimo jiné i transparency mód.

Cena: 1 730 Kč

Dacom Athlete

Tato sluchátka jsou kombinací předchozích konstrukčních řešení. Mají záhlavní kabelový most, disponují špunty a přitom trochu vypadají jako konduktivní. I zde je ochrana standardu IPX7, výdrž na jedno nabití je až 20 hodin.

 

Cena: 520 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Noční LED světlo se senzorem od 90 Kč
Externí mikrofony do USB-C od 180
30W bezdrátová nabíječka 120 Kč
Světlo se senzorem do WC 100 Kč
Bluetooth transmitter do 12V zásuvky 260 Kč
Tuye Wi-Fi kouřový detektor 250 Kč
Chytrá zásuvka od 210 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

S jakým auto vysavačem máte dobré zkušenosti?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)