Závody nekončí, Vodafone zdvojnásobil datový balíček

1680752-poster-1280-cell-tower-tracking-malaria

Jak vidno, “preteky” českých mobilních operátorů ještě nekončí a ani bychom se moc nedivili, kdyby nakonec všichni doběhli do cíle najednou, držíce se za ruce.

Vodafone totiž v tiskové zprávě oznámil, že hodlá zvýšit objem datového balíčku u nejvyššího neomezeného tarifu z 600 MB na rovný dvojnásobek. S kapacitou 1,2 GB nyní sedí přesně mezi O2 (1 GB) a T-Mobilem (1,5 GB). Cena 691 Kč se smlouvou na 24 měsíců, případně 901 Kč za tarif bez úvazku zůstává nezměněna. K tomuto navýšení dochází od 1. května. Zákazníkům, kteří již tento tarif využívají, bude datový balíček navýšen automaticky.

Nový datový plán Vodafone platný od 1. května 2013 Nový datový plán Vodafone platný od 1. května 2013

 

V článcích na našem webu jsme vás v poslední době často informovali o novinkách na poli českých mobilních operátorů a varovali jsme i před neuváženým závazkem na 24 měsíců. Brzy totiž do hry vstoupí virtuální operátoři a celý telekomunikační trh v Čechách pak bude jako balíček karet, který potřebuje pořádně promíchat. Otázkou je, která karta zůstane navrchu. Detailní srovnání od Davida Myslivečka najdete zde.

 

Zdroj: Tisková zpráva

 

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)