5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #69

zajimave-zbozi-z-cinskych-obchodu-69

Dnes si představíme další sérii zajímavých zboží z čínských obchodů a dostaneme se již do 69. pokračování. Co nás dnes čeká? Držáky, nabíječky či odpuzovač komárů od Xiaomi.

1) Nabíječka do auta s měřením proudu a napětí

Mobilní telefony dnes máme snahu dobíjet všude, kde to jen jde, a výjimkou není ani jízda v automobilu. Hodí se tak mezi vybavení zařadit i nabíječku do auta. Dnes pro vás máme tip, který nabídne nejen vysoký výstupní proud 3,4 A (max 2 A pro telefon v jednom konektoru), ale i prozradí napětí a proud při zapojení zařízení.

Vlastnosti:

 • nabíječka do auta
 • výstupní proud až 3,4 A (sdíleno dvěma konektory)
 • měření proudu a napětí
zajimave-zbozi-z-cinskych-obchodu-nabijecka

Cena: 274 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jiří Humpolík (celkově 1 tip)

2) Organizace kabeláže nejen v automobilu

U automobilů ještě zůstaneme – pokud do auta instalujete držák a nabíječku či třeba kameru, je potřeba někudy táhnout a upevnit kabeláž. Pomoci vám s tím mohou tyto jednoduché držáky, které stačí na vybrané místo nalepit. Lze je samozřejmě použít kdekoliv a nemusíte se nutně omezovat jen na prostory automobilů.

Vlastnosti:

 • organizace kabeláže
 • 8 kusů v balení
zajimave-zbozi-z-cinskych-obchodu-organizace

Cena: 64 Kč (DealExtreme)

– zaslal Stanislav Vacek (celkově 1 tip)

3) Šikovné pouzdro na SIM a paměťové karty

Třetí tip na zboží z Číny potěší ty, kteří u sebe potřebují nosit více paměťových karet či SIM – bude se vám hodit levné a šikovné pouzdro. Do něj umístíte sérii paměťových karet (i MicroSD) či SIM karty v podobě Micro i nano. Díky tomu se již nestane, že byste karty někde poztráceli, a budete je mít přehledně na jednom místě.

Vlastnosti:

 • plastové tenké pouzdro
 • možnost uložit paměťové karty (SD i MicroSD) a SIM (Micro i Nano)

Cena: 70 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

4) Ochrana čočky u Samsung Galaxy S7

Telefon Samsung Galaxy S7 má oproti předchozímu modelu čočku fotoaparátu značně více zapuštěnu, přesto ale z těla přístroje stále vyčnívá. Může se tedy po čase stát, že se sklo čočky poškrábe, což může mít negativní dopad na výsledné fotografie. Co tomu zabránit díky ochranné kovové krytce, která splyne s designem zařízení?

Vlastnosti:

 • krytka čočky fotoaparátu pro Samsung Galaxy S7
 • kovové zpracování
zajimave-zbozi-z-cinskych-obchodu-krytka

Cena: 41 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

5) Xiaomi odpuzovač komárů do USB

Na závěr jedno vtipnější zboží z čínských obchodů. Rádi vyrážíte do přírody a otravují vás komáři? Můžete na to vyzrát speciálním odpuzovačem od Xiaomi, který lze připojit do klasického USB. Využít lze tedy USB notebooku či třeba powerbanku.

Vlastnosti:

 • odpuzovač komárů
 • USB vstup – využití powerbanky
zajimave-zbozi-z-cinskych-obchodu-odpuzovac

Cena: 176 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 76. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)