5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #68

Tipy z ciny 68

Školáci jsou již v lavicích a nás čeká tradiční čtvrteční seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, tentokrát v 68. díle. Dnes si představíme bezdrátovou nabíječku do auta, držák na kolo či univerzální dálkový ovladač s Wi-Fi.

1) Bezdrátová nabíječka a držák do auta

Poohlížíte se po držáku do auta a zároveň vás obtěžuje neustálé zapojování a vypojování kabelu při nabíjení v něm? Řešením je náš první tip na zajímavé zboží – držák a bezdrátová nabíječka v jednom. Tuto nabíječku lze umístit nejen na palubku auta, ale i třeba na stůl a používat ji jako přenosnou. Více prozradí video.

Vlastnosti:

 • bezdrátová QI nabíječka
 • rotační část držáku
 • nanotechnologie

Magic Cube Car QI Wireless Charging Mount Holder

Magic Cube Car QI Wireless Charging Mount Holder

Cena: 360 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

2) Vybavená klávesnice

Vlastníte androidí PC či jen připojujete telefon nebo tablet k televizi? Hledáte dálkový ovladač s klávesnicí pro svůj počítač? S tím by vám mohlo pomoci další zajímavé zboží z Číny, které představuje velmi dobře vybavenou klávesnici. Nechybí plnohodnotná QWERTY klávesnice, touchpad, tlačítka myši a další užitečné klávesy. Klávesnice se připojuje skrze Bluetooth.

Vlastnosti:

 • QWERTY klávesnice, touchpad
 • připojení přes Bluetooth
 • výdrž baterie okolo 20 hodin
zajimave zbozi z cinskych obchodu - klavesnice

Cena: 486 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

3) Jištění telefonu proti vyklouznutí

Kombinace skla a kovového rámečku u mobilních přístrojů vypadá skvěle, občas se jedná ale o nepraktické řešení – telefon může z ruky vyklouzávat. Jak si poradit? Například nalepením speciálního držáku, který dokáže zajistit pevný a jistý úchop telefonu. Takových držáků existuje na čínském trhu nespočet, pro fanoušky Pokémonů se ale může hodit tento tématicky laděný.

zajimave zbozi z cinskych obchodu - jisteni

Cena: 64 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

4) Univerzální dálkový ovladač s Wi-Fi

Máte doma zařízení, které lze ovládat pouze skrze ovladač s infračerveným portem, ale potřebovali byste jeho ovládání přenést i do mobilního telefonu? A ještě lépe i s možností ovládání mimo domov? Řešením je tento šikovný univerzální ovladač, který ovládá přístroje skrze infraport, ale zároveň sídlí na domácí Wi-Fi a lze jej ovládat odkudkoliv. Hravě tak zvládnete ovládat třeba televizi či DVD přehrávač, i když jste mimo domov (třeba pouštět dětem pohádky apod.).

Vlastnosti:

 • univerzální ovladač díky infraportu
 • připojení k domácí Wi-Fi
 • mobilní aplikace pro Android a iOS
zajimave zbozi z cinskych obchodu - jir ovladac

Cena: 297 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

5) Univerzální a kompaktní držák na kolo

Držáků na kolo je spousta a pravidelně si některé z nich v našem seriálu představíme. Dnešní tip na zajímavé zboží je ale hodně netradiční a na první pohled i zvláštní. Jedná se totiž o pružný držák na kolo, pomocí kterého lze přichytit libovolný telefon během několika sekund. Je navíc tak skladný, že jej lze nosit i v kapse.

Vlastnosti:

 • univerzální držák na kolo
 • kompaktní a přitom pevný

RapidMount

RapidMount

Cena: 363 Kč (DudeGadgets)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 76. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)