5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #63

Tipy z Číny (2)

Další týden je za námi, je tedy potřeba doplnit arzenál šikovných gadgetů z Číny – máme pro vás další díl seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Co si dnes ukážeme?

1) Stylus a flash disk v jednom

Zvláště uživatelé tabletů si oblíbili stylusy, které sice nejsou většinou o nic přesnější než prst uživatele, přesto se s nimi velká plocha ovládá pohodlněji. A ještě nehrozí “upatlání” displeje. První zajímavé zboží ukazuje, že i do obyčejného stylusu lze vměstnat více šikovných věcí – třeba tradiční propisku či 32GB flash disk. Díky tomu lze stylus nosit stále s sebou a získáváte další dvě užitečné věci navíc.

Vlastnosti:

 • stylus pro kapacitní displeje
 • 32GB flash disk
tipy na zajimave zbozi - stylus

Cena: 339 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 11 tipů)

2) Stylový USB hub se čtečkou karet

Dochází vám počet USB portů v počítači či notebooku? Řešením je USB HUB. Pokud nepatříte mezi náročné uživatele a obejdete se prozatím bez USB 3.0, máme pro vás tip na jeden levný USB HUB, který nabídne stylový design s LED podsvícením, trojici USB portů a čtečku paměťových karet. Cena je navíc příjemně nízká.

Vlastnosti:

 • USB 2.0 HUB
 • 3x USB konektor + SD čtečka
 • LED podsvícení
tipy na zajimave zbozi - hub

Cena: 156 Kč (Aliexpress)

– zaslal Petr Chmela (celkově 2 tipy)

3) Powerbanka pro fanoušky Mimoňů

Třetím tipem na zajímavé zboží z Číny potěšíme spíše děti či zaryté fanoušky filmových postaviček nazývaných “Mimoni”. Tato powerbanka na sebe vzala podobu jednoho z 9 Mimoňů, což může představovat i stylový dárek. Kapacita powerbanky činí 8800 mAh, ve skutečnosti to ale bude vzhledem k ceně o něco méně. Zázrakem není ani výstupní proud 1 A, a proto se powerbanky hodí do rukou spíše nenáročných uživatelů (dětí), kteří ocení její design.

Vlastnosti:

 • kapacita 8800 mAh
 • výstupní proud 1 A
 • stylové provedení
tipy na zajimave zbozi - powerbanka

Cena: 290 Kč (Aliexpress)

– zaslal Petr Chmela (celkově 2 tipy)

4) Chytré hodinky NO.1 G5

Společnost NO.1 stojí již za několika modely chytrých hodinek, dnes se podíváme na model G5, který nabídne dobrý poměr cena/výkon i pohlednou konstrukci. Hodinky nabídnou 1,2″ LCD displej s rozlišením 240×240 pixelů, jsou poháněny čipem MTK2502C+ a napájeny baterií s kapacitou 380 mAh. Nechybí ani krokoměr, senzor srdečního tepu, kovové tělo či možnost hovorů. Chytré hodinky NO.1 G5 by měly mít dokonce české menu.

Vlastnosti:

 • chytré hodinky, systém Linkit
 • čip MTK2502C+, displej 1,2″, 240×240 pixelů, baterie 380 mAh
 • více specifikací
tipy na zajimave zbozi - hodinky

Cena: 847Kč (Banggood)

– zaslal Jakub Černý (celkově 1 tip)

5) Sluchátka 1MORE Super Bass

Společnost 1MORE sice není v našich končinách tak známá, ale vězte, že se jedná o výrobce, který pro Xiaomi vyrábí sluchátka. A již několikrát jsme se mohli přesvědčit, že se to daří velmi dobře. Tento model přímo od společnosti 1More spokojeně používá jeden z našich čtenářů, který jej zaslal jako tip do naší soutěže. Sluchátka nabídnou elegantní design, kvalitní poslech s důrazem na bassy či ovládání a mikrofon v kabelu. Příznivá je i cena sluchátek.

tipy na zajimave zbozi - sluchatka

Vlastnosti:

 • sluchátka, špunty
 • Konektor: jack 3,5 mm
 • Frekvenční rozsah: 20~20 KHz
 • Impedance: 32 Ohm
 • Citlivost: 107 dB

Cena: 415 Kč (GearBest)

– zaslal Stanislav Tkáč (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 66. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)