5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #61

Tipy z Číny 61

Po týdnu se opět vrací náš seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, tentokrát vítáme již 61. pokračování. Dnes se můžete těšit na head-up navigaci do auta, lampičku s reproduktorem či DVB-T přijímač do telefonu.

1) Krycí fólie na displej krokoměru Xiaomi Mi Band 2

Povedený krokoměr Xiaomi Mi Band 2 jsme pro vás již recenzovali a pokud patříte mezi jeho uživatele, máme pro vás dobrý tip, jak ochránit jeho displej. Ten je sice podle výrobce odolný škrábancům a poškození, ale všichni víme, jak to v reálu dopadá. Tato levná a šikovná fólie zajistí, aby váš displej zůstal stále bez poškrábání.

Vlastnosti:

 • krycí fólie
 • pouze pro Xiaomi Mi Band 2
tipy na zajimave zbozi Xiaomi Mi Band 2

Cena: 36 Kč (TinyDeal)

– zaslal Josef Doliňák (celkově 7 tipů)

2) Přenosná lampička s Bluetooth reproduktorem

Druhý tip na zajímavé zboží z Číny v sobě sdružuje hned dvě zařízení – LED lampičku a Bluetooth reproduktor. Díky 800mAh baterii navíc může posloužit i jako přenosný zdroj světla a zvuku, i když výdrž asi nebude úplně rekordní. Stále ale můžete používat lampu s tradičním napájením, navíc k ní připojit mobilní telefon a užít si poslech hudby či skrze ni telefonovat.

Vlastnosti:

 • LED lampička (5500K-6500K)
 • integrovaný Bluetooth reproduktor s mikrofonem (handsfree)
 • 800mAh baterie, podpora NFC pro rychlejší spárování
tipy na zajimave zbozi lampicka

Cena: 600 Kč (TinyDeal)

– zaslal Josef Doliňák (celkově 7 tipů)

3) Držák s head-up displejem do auta

Pokud často cestujete autem a využíváte mobilní telefon jako navigaci, mohl by vás potěšit speciální držák do auta s head-up displejem. Díky němu nebude telefon cestovat po palubce, zabírat zorný prostor řidiče a může nabízet relevantní informace z navigace. Dá se ovšem předpokládat, že stejně jako běžné zrcadlení na sklo automobilu půjde i tento systém provozovat lépe v noci.

Vlastnosti:

 • držák do auta na palubní desku
 • protiskluzová úprava
 • sklo pro zobrazení odrazených informací z displeje

Cena: 288 Kč (Aliexpress)

– zaslal Petr Motyčka (celkově 1 tip)

4) Headset pro virtuální realitu s Bluetooth ovladačem

Předposledním tipem na zajímavé zboží z čínských obchodů je Headset pro virtuální realitu, který je navíc doplněn dálkovým ovladačem. Díky tomu se můžete nejen rozhlížet ve virtuálním světě, ale i v něm hrát díky ovladači hry. Headset nabídne kvalitnější provedení než papírové verze, drží sám na hlavě díky popruhům a umožní měnit vzdálenost čoček od oka.

Vlastnosti:

 • headset pro virtuální realitu
 • vhodný pro telefony s úhlopříčkou od 3,5 do 6″
 • součástí Bluetooth ovladač pro ovládání her a aplikací
tipy na zajimave zbozi headset

Cena: 318 Kč (GearBest)

– zaslal Martin Tauš (celkově 1 tip)

5) DVB-T2 přijímač do telefonu

Jako poslední si dnes ukážeme tip na zajímavé zboží, které náš čtenář sám zakoupil a vyzkoušel. Jedná se o DVB-T2 přijímači do mobilního telefonu, který nám umožní sledovat digitální vysílání. Díky tomu můžete své oblíbené pořady sledovat kdykoliv a kdekoliv na cestách, navíc vás to nebude stát žádné peníze za data.

tipy na zajimave zbozi dvb-t

Vlastnosti:

 • DVB-T2 přijímač
 • nutná podpora USB-OTG u telefonu
 • podpora českého vysílání

 

Cena: 623 Kč (GearBest)

– zaslal Kovacs Miroslav (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 66. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů v díle Pokémon Go speciál vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)