5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #64

Tipy z ciny 64

Kalendář prozradil, že je dnes čtvrtek, což si žádá dalších 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes pro vás máme šikovnou powerbanku, příslušenství k Mi Band 2 či chytrou zásuvku.

1) Powerbanka na ruku

Powerbank se nachází v čínských obchodech neuvěřitelné množství, v dnešním díle 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů se ale zaměříme na jednu speciální – na ruku. Jistě nám dáte za pravdu, že je občas problematické nosit powerbanku v kapse či v batohu, zatímco držíte telefon v ruce. Díky této powerbance na zápěstí to ale bude hračka. Aby byla zajištěna rozumná váha, kapacita powerbanky je pouze 1500 mAh. I to ale může znamenat další hodiny používání telefonu – třeba při hraní Pokémon Go.

Vlastnosti:

 • powerbanka na zápěstí
 • kapacita 1500 mAh
 • hmotnost: 230 g
5 tipu na zajimave zbozi - powerbanka

Cena: 555 Kč (Aliexpress)

2) Chytrá zásuvka

A nyní něco do chytré domácnosti – zásuvka, kterou lze ovládat mobilním telefonem. Zásuvku lze stejně jako jiné modely připojit bezdrátově do vaší domácí sítě a ovládat ji odkudkoliv s přístupem k internetu. Možností jsou i pravidla pro časované zapínání/vypínání zásuvky.

Vlastnosti:

5 tipu na zajimave zbozi - zasuvka EU

Cena: 464 Kč (Aliexpress)

– zaslal Miroslav Bartko (celkově 1 tip)

3) Kovový náramek pro Mi Band 2

Krokoměr Xiaomi Mi Band 2 jsme si představili v plnohodnotné recenzi. Nutno ovšem přiznat, že první generace vypadala na pohled lépe. Jak to alespoň částečně změnit? Nákupem stylového kovového náramku, který hned Mi Band 2 promění.

Vlastnosti:

 • příslušenství pro Xiaomi Mi Band 2
 • kovový náramek
5 tipu na zajimave zbozi - mi band 2

Cena: 219 Kč (GearBest)

4) Miniaturní a levné LED světlo

Pokud člověk vyráží na výlet do přírody, kde je přísun elektrické energie nemožný, hodí se být na vše připraven. Díky levnému a skladnému světlu dokážete vytvořit v kombinaci s  powerbankou zdroj světla, který se bude rozhodně hodit. A zmíněné světlo lze nosit třeba v peněžence, cena 22 Kč je rovněž velmi dobrá.

Vlastnosti:

 • LED světlo
 • připojení do USB 5 V
 • možnost použít v kombinaci s powerbankou
5 tipu na zajimave zbozi - LED svetlo

Cena: 22 Kč (GearBest)

5) Univerzální držák akční kamery na ruku

Dnešní díl 5 tipů na zajímavé zboží z Číny potěší i příznivce akčních záběrů. Pokud vlastníte některou z akčních kamer (třeba oblíbenou Xiaomi), může se vám hodit držák na zápěstí. Díky němu získáte zajímavé záběry, aniž byste museli kameru přímo držet v ruce. Díky standardnímu držáku je možní použít libovolnou akční kameru s voděodolným krytem. Suchý zip umožní měnit délku pásku a použít držák nejen na zápěstí, ale i třeba na rameno.

5 tipu na zajimave zbozi - drzak akcni kamera

Vlastnosti:

 • držák pro libovolnou akční kameru
 • nutno použít v kombinaci s vodotěsným držákem či redukcí
 • proměnná délka pásku

Cena: 53 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 66. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)