10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #19

Tipy z ciny letni special nahledovy 2 (0-00-00-00)

Náš seriál o tipech na zajímavé čínské zboží se opět vrací. Jaké tipy jsme si pro vás dnes představili?

1) Velmi silná lepicí páska

Chcete něco přilepit tak, aby to opravdu drželo? Co třeba zalepit pusu kamarádovi, který neustále tvrdí, že iOS je lepší než Android? V takových případech se může hodit tato extrémně silná oboustranná lepicí páska s délkou 3 m. Autor tohoto tipu zároveň upozorňuje, že i když páska nijak nesouvisí s Androidem, mezi čtenáři se najde spousta „geeků“ (třeba jako my), kteří pro ni najdou využití.
oboustranná lepicí páska

Cena: 93 Kč (Dealextreme)

– zaslal Lubomír Vlček (celkově 1 tip)

 2) Sada 10 NFC přívěšků

Prostřednictvím NFC přívěšků můžete uchovat nejrůznější informace, které lze bezdrátově načíst vaším mobilním telefonem. Samozřejmostí je přítomnost NFC čipu ve vašem zařízení. Pokud si nejste jistí, zda vaše zařízení disponuje NFC, stačí najet do nastavení bezdrátových připojení a sítí, kde se většinou aktivace NFC ukrývá.
nfc tag

Cena: 48 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jirka Hnik (celkově 12 tipů)

3) Levná sada držáků pro akční kamery

Používáte akční kamery GoPro či Xiaomi? V tom případě byste měli zbystřit. V obchodě Aliexpress lze zakoupit sadu držáků, díky kterým pro vás nebude problém kameru umístit kolem pasu, na hlavu, či dokonce pod vodu.
sada držáků pro akční kamery

Cena: 340 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jirka Hnik (celkově 12 tipů)

4) Chytrá a levná Wi-Fi zásuvka

Pomocí chytré Wi-Fi zásuvky můžete např. bezdrátově ovládat vaši lampu. Adaptér pouze připojíte do zásuvky, následně stáhnete příslušnou aplikaci a poté už nemusíte nikdy vstávat z gauče. Při objednávce je zapotřebí prodejci zdůraznit, že máte zájem o EU verzi.
chytrá a levná wifi zásuvka

Cena: 412  (Aliexpress)

– zaslal Jiří Hnik (celkově 7 tipů)

5) Levný box s 15 redukcemi na SIM

Válí se vám doma nespočet různých SIM karet, protože například často zkoušíte SIMky virtuálních operátorů? Co takhle je všechny naskládat do elegantní kovové krabičky, ve které se nachází 15 redukcí na klasické SIM, microSIM a nanoSIM karty?
redukce na SIM

Cena: 47 Kč (Aliexpress)

– zaslal František Papež (celkově 3 tipy)

6) Xiaomi detektor čistoty vody

Dbáte na své zdraví? Není vám lhostejné, jakou vodu pijete, a proto byste si raději chtěli ověřit její kvalitu? V tom vám pomůže detektor čistoty vody společnosti Xiaomi. Stačí jej ponořit do vody a výsledné hodnoty porovnat se škálou kvality, která se nachází na stránkách TinyDeal.
xiaomi detektor čistoty vody

Cena: 314 Kč (Tinydeal)

– zaslal Jirka Hnik (celkově 12 tipů)

7) Šikovné organizátory kabelů

Jestliže doma začínáte mít ve vašich kabelech nepořádek, možná byste měli sáhnout po tomto řešení. Součástí balení je 10 svorek různých velikostí, které po přilepení udělají s vašimi povalujícími se a zamotanými kabely jednou pro vždy pořádek.

svorky na kabely

Cena: 31 Kč (Ebay)

– zaslal Jirka Hnik (celkově 12 tipů)

8) Světlo a duální nabíječka v jednom

Jak již název napověděl, tento produkt pro vás „sestřelí“ dvě mouchy jednou ranou. Jednak vám v noci příjemně posvítí, ale také dokáže nabít vaše mobilní zařízení, a to skrze 2 microUSB konektory.
světlo a duální nabíječka v jednom

Cena: 211 Kč (GearBest)

9) Stylový mikrofon

Je libo stylový mikrofon připojitelný skrze 3,5 mm jack? Přesně takový si můžete koupit za zhruba 180 Kč v obchodě GearBest. Výrobce slibuje přesnější rozpoznání hlasu a kvalitnější nahrávky. Stylový mikrofon má posloužit jako staromódní společník při nahrávání zvuku, online volání apod.

stylový mikrofon

Cena: 180 Kč (Gearbest)

10) Záslepka proti prachu a stylus v jednom

Rádi byste něčím ucpali 3,5 mm jack, aby se do něj nedostával prach? Co takhle zkusit tento legračně působící „kolík“, který kromě ucpání jacka také slouží jako stylus. K dostání je v několika barevných provedeních. Vybrat si tak musí zkrátka každý.

záslepka čínské zboží

Cena: 34 Kč (DealExtreme)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

 

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář. Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde. Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 5. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Třetí vyhlášení proběhne po 20. díle seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Líbil se vám dnešní výběr 10 zajímavých zboží?

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)