TOPlist

Bude YouTube umět stahovat videa na více zařízeních naráz?

YouTube stahování na více zařízeních

Tohle by mohla být opravdu hodně praktická funkce. Představte si, že máte třeba telefon, tablet, notebook a televizi s Android TV a v nich přihlášený YouTube Premium (tedy vylepšený Google) účet. Dejme tomu na tabletu zvolíte, že má aplikace stáhnout několik videí, což se také stane. Ale nejen v tabletu, ale současně i na všech ostatních přístrojích se stejným účtem. Toto stahování obsahu na více zařízeních by se mohlo na YouTube Premium možná brzy objevit.

YouTube
YouTube

K novince vede několik indicií. Ty první sahají už do roku 2018, kde se v aplikaci objevily pojmy jako „Updated cross device offline state“. Před pár dny se pak v beta verzi mobilního YouTube objevily „cross device offline“ možnosti, které máte možnost vidět v galerii.

Je možné, že Google pod těmito položkami zamýšlí něco jiného, nicméně stahování obsahu na více zařízeních přes YouTube Premium není úplně vyloučené. Logicky by to dávalo smysl a předplatitele by to jistě potěšilo. Záměrně nezmiňujeme jen videa, protože by mohlo jít následně třeba i o skladby z YT Music. Zmíněné nastavení se některým uživatelům beta verze aplikace objevilo a pak zase zmizelo. Funkční ještě nebylo. Google k této spekulací zatím mlčí.

Jak často stahujete obsah pro offline přehrávání?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)