YouTube Music přebírá další šikovnou funkci z Hudba Play

YouTube Music fronta playlist

Když hudební platforma YouTube Music oficiálně a definitivně nahradila dřívější službu Hudba Play, spousta uživatelů to “kousala” velmi těžce. Hlavně kvůli tomu, že Google hned nepřenesl všechny oblíbené funkce a s hudební variantou YouTube kráčí alternativní cestou. Jednou za čas se ale v aplikaci objeví stará známá věc, což je i tento případ. V mobilní verzi se objevila možnost vytvoření playlistu z aktuální fronty skladeb.

YouTube Music
YouTube Music

Přesně tento krok uměla nabídnout původní Hudba Play a konečně míří i do YouTube Music. Jakmile má uživatel ve frontě přidané skladby nebo i celá alba, má pak možnost v jejích vlastnostech klepnout na Uložit. Následující nabídka poskytuje přidání do existujícího playlistu, případně vytvoření nového. Fronta se tak stane seznamem skladeb.

Doufejme, že bude tato šikovná funkce fungovat i u “radia” s doporučenými skladbami. Šlo by o velmi efektivní možnost ukládání zajímavé hudby, kterou jste třeba ještě před chvílí neznali. Vytvoření playlistu z fronty je nyní pravděpodobně ve fázi veřejného zavádění do YouTube Music aplikace.

Jak běžně tvoříte playlisty?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)