YouTube Music má novou sekci s nedávno spuštěným obsahem

YouTube Music Nedávná aktivita historie

Hudební platformě YouTube Music se Google v poslední době hodně věnuje. Během několika měsíců pro ni připravil celkem dost aktualizací a funkcí. Zmínit můžeme například sestavování společných playlistů nebo doporučování podobných skladeb. Nyní přichází další novinka, díky které bude služba pravděpodobně zase o trochu oblíbenější. Web i aplikace YouTube Music dostávají do Knihovny novou sekci jménem Nedávná aktivita. V ní se zobrazuje obsah, který uživatel v poslední době spouštěl či přidával do playlistů.

Google tuto funkci u vybraného vzorku uživatelů testoval už několik týdnů. Doposud se ale v nové sekci zobrazovala pouze nově přidaná alba a playlisty. Teď už Nedávná aktivita na YouTube Music eviduje i jednotlivé skladby. Kromě této novinky Google přidal také novou možnost pro přehrávání a ovládání přes Bluetooth a jack konektor. Sluchátka nebo jiná připojená zařízení budou mít možnost automaticky spouštět YouTube Music aplikaci. Tato možnost půjde samozřejmě v nastavení i zakázat.

YouTube Music
YouTube Music

Bude se vám sekce Nedávná aktivita hodit?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)