Xiaomi si troufá, představilo cestovní kufr

xiaomi kufr

O tom, že společnost Xiaomi nechce být považována pouze za výrobce chytrých telefonů s operačním systémem Android, rozhodně nemůže být pochyb. O tomto faktu nás přesvědčila již v minulosti, kdy představila několik výrobků spadajících do chytré domácnosti. Namátkou tak můžeme zmínit například čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier nebo čističku vody Xiaomi Mi Water Purifier. Novinka v podobě Mi Trolley je ovšem zcela z jiného soudku, neboť se jedná o cestovní kufr na kolečkách.

Xiaomi Mi Trolley

Xiaomi Mi Trolley

Jedná se o první zavazadlo pocházející z dílen této čínské firmy. Velikost samotného zavazadla činí přibližně 50 centimetrů, díky čemuž se nemusíme obávat jeho skladnosti. Dobré je to také s hmotností. Ta se vyšplhala na necelé 3 kg a s přenášením tak nebudou mít problém ani zástupkyně něžného pohlaví. Vnitřní prostor Xiaomi Mi Trolley pojme až 36 litrů. Manipulace s kufrem je navíc usnadněna díky nastavitelnému madlu a čtveřici koleček nacházejících na spodní straně. Myšleno bylo také na bezpečnost, kterou zajišťuje třífázový kódový zámek chránící dvojici hliníkových jezdců. Kufr je od 18. září v prodeji za 47 amerických dolarů (přibližně 1 130 Kč). Možnost koupě mají bohužel pouze ti jedinci, žijící v Číně. Dá se ale předpokládat, že se dostane také do čínských obchodů, které zasílají své výrobky i do Čech.

Čekali jste nějaké “vychytávky”, které by klasický cestovní kufr proměnily v chytré zařízení? Bohužel, tentokrát se jedná pouze o obyčejný kufr, a tak tato zpráva je spíše úsměvným důkazem, že Xiaomi již nyní vyrábí výrobky všeho druhu.

Zdroj: gizchina.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)