V Česku se otevírá další Mi Store: Telefony za 500 Kč, soutěže a představení Mi 8 Lite

xiaomi mi store hradec kralove

V České republice se otevře další Xiaomi Mi Store, tedy specializovaný obchod, který se zaměřuje výhradně na produkty od čínské společnosti. Tentokrát se dostalo na Hradec Králové a obchodním centrum Aupark. Jak už je zvykem, připravují se obrovské slevy, soutěže a dostane se i na představení novinky v podobě Xiaomi Mi 8 Lite.

V Hradci Králové se otevírá další Mi Store. A to již 9. listopadu

Už tento pátek se v Hradci Králové otevírá nový Mi Store. Od 9:00 se všichni budou moci registrovat do hlavní soutěže. V ní půjde vyhrát Mi Notebook Air, elektro koloběžka Mi Electric Scooter a mobilní telefon Xiaomi A2 Lite. Vylosování proběhne v 16:30. Hlavním důvodem návštěvy ale pravděpodobně bude 911 Xiaomi produktů, které budou mít obrovskou slevu. Přesněji se jedná o tyto výrobky:

 

K tomu všemu je ještě sleva 30 procent na celý sortiment. Slavnostní otevření proběhne v 10:00 a otevřeno bude až do 21:00.  V Mi Storu bude také zcela poprvé představena levnější sestra vlajkové lodě Xiaomi Mi 8 Lite. Dále bude k vyzkoušení a ke koupi kompletní nabídka Xiaomi pro Českou republiku. Vedle chytrých telefonů, náramků, chytrých hodinek, kamer, powerbank, sluchátek a příslušenství to bude třeba i elektrická koloběžka Mi Scooter 2, špičkový přenosný počítač Mi Notebook Air, nebo pro středoevropany lehce kuriózní rýžovar.

Zveme vás na otevření nového Mi STORE v Hradci Králové! | Xiaomi Czech

Zveme vás na otevření nového Mi STORE v Hradci Králové! | Xiaomi Czech

Na závěr ještě shrnutí, nový Mi Store se otevírá v pátek 9. listopadu v 10.00 v OC Aupark v Hradci Králové (www.auparkhradec.cz). Zboží za akční ceny nakoupí 911 zákazníků, každý si může odnést pouze jeden zlevněný produkt. Nebudou chybět soutěže a doprovodný program.

Plánujete návštěvu Mi Store v Hradci Králové?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)