TOPlist

Microsoft představil novou edici Xboxu Series S. Má 1TB úložiště a převlékl se do černé

xbox series s
  • Na Xbox Games Showcase Microsoft představil také novou verzi Xboxu
  • Series S se oblékl do černé a nabízí 1TB úložiště
  • Cena se zvedla o 50 dolarů

Na včerejší akci Xbox Games Showcase 2023 došlo na představení hromady velice zajímavých titulů, mimo ně se ale ukázalo několik hardwarových novinek. Americká společnost při této příležitosti představila třeba nový Xbox Series S. Ten potěší všechny milovníky černé barvy, i ty, kteří volali po větším úložišti.

Tato černá verze konzole Xbox Series S se pyšní 1TB SSD diskem, tedy dvojnásobkem kapacity bílého Series S. Cena přitom vzrostla pouze o 50 dolarů. Microsoft stanovil doporučenou cenu nové konzole na 349 dolarů (asi 7 600 korun), čímž se stává skvělou volbou pro ty, kteří nepotřebují hrát ve 4K, ale stále si chtějí užít next-gen tituly a nechtějí za konzoli utrácet hromadu peněz.

Xbox Series S Carbon Black 1TB SSD – World Premier Announce Trailer

Xbox Series S Carbon Black 1TB SSD  - World Premier Announce Trailer

Konzole se podívá na trh již 1. září, tedy pět dní před oficiálním vydáním velice očekávaného Starfieldu, který si na „esku“ zahrajete v rozlišení 1440p. Mimo nového Xboxu Microsoft představil také bezdrátová sluchátka a gamepad na motivy již zmíněného Starfieldu. Za ovladač zaplatíme 79 dolarů (asi 1 700 korun), za sluchátka pak 124 dolarů (asi 2 700 korun).

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte raději Xbox, nebo Playstation?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)