Microsoft Surface Duo díky nové aktualizaci připomíná kapesní Xbox

xbox game pass microsoft surface duo

Nová aktualizace aplikace Xbox Game Pass beta přináší na Microsoft Surface Duo podporu dvou displejů. Na dolním se nachází ovládací prvky, na horním pak samotná hra. Je to skoro jako byste proměnili svůj telefon v Nintendo DS a vypadá to opravdu dobře.

Surface Duo a Xbox Game Pass

Na tuto aktualizaci poprvé upozornil web The Verge, který nám názorně předvedl, jak nový režim funguje. Prozatím je k dispozici asi 20 her s podporou tohoto režimu a to včetně třeba Minecraft Dungeons nebo Dead Cells. Ovládání se přizpůsobuje tomu, co aktuálně hrajete, takže každá hra vypadá trochu jinak. Mobilní hraní je kvůli ovládacím prvkům na displeji trochu složité a redaktor Tom Warren tvrdí, že hraní na Surface Duo je skvělým zážitkem.

Xbox Cloud Gaming on A Surface Duo, HUGE Update

Xbox Cloud Gaming on A Surface Duo, HUGE Update

Kdyby prý telefon držel v ruce poprvé, skoro by si myslel že jde o novou kapesní konzoli z dílny Xboxu. Stabilní verze bychom se měli dočkat velice brzy.

Jaký názor máte na mobilní hraní?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)