TOPlist

Jaký výkon má Xiaomi Mi 9? Ředitel společnosti zveřejnil AnTuTu výsledky

xiaomi mi 9 antutu vykon displej

Xiaomi Mi 9 se sice oficiálně představí 20. února, ale jak ukázaly poslední dny, společnost bude postupně každý den odhalovat nějaké novinky. Dnes jsme se dočkali části přední strany, potvrzení Snapdragonu 855 a hlavně i výsledků z AnTuTu testování. Kolik chystaný telefon získal bodů v benchmarku a jaký má výkon Xiaomi Mi 9 v porovnání s ostatními?

Xiaomi Mi 9 v AnTuTu Benchmark: Skóre šplhá k hodnocení 400 tisíc bodů

Poslední oficiálně potvrzené informace hovoří o tom, že Xiaomi Mi 9 obdrží Snapdragon 855. Tato informace nicméně moc zajímavá není, od prvních úniků se tento čipset očekával a bylo by obrovským překvapením, kdyby se Mi 9 objevil s jiným procesorem. To samozřejmě věděli i v Xiaomi, proto dnešní odhalení společnost okořenila i o výsledky z AnTuTu benchmarku.

Telefon získal skóre 387 851 bodů. Níže naleznete tabulku, ve které se objevují konkurenční čipsety. Žlutou barvou je Snapdragon 845, šedou Kirin 980, červenou Exynos 9820 a modrou opět Snapdragon 855, akorát v jiném telefonu. O výsledku v AnTuTu rozhoduje i optimalizace systému a paměti v telefonu. Proto se výsledky stejných čipsetů můžou lišit. I když rozdíl 40 tisíc je opravdu hodně. Rozhodně tu může být i ta možnost, že si Xiaomi výsledky přibarvilo.

exynos 9820 antutu snapdragon 855

Pokud se ale budeme odvíjet od toho, že jde o oficiální výsledky, tak oproti předchozí generaci uvidíme zvýšení výkonu o cca 45 procent. Jak už jsme psali výše, nově se zveřejnila i část přední strany, která potvrzuje čtečku otisků prstů v displeji a hodně malé rámečky kolem displeje. Na design zadní strany a první fotografie se můžete podívat v předchozím článku o Mi 9.

xiaomi mi 9 ctecka otisku prstu v displeji

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Co říkáte na výkon Xiaomi Mi 9?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)