Design Xiaomi Mi 9 oficiálně představen: Šéf společnosti odhalil fotografie ve vysokém rozlišení

xiaomi mi 9 oficialni design predstaveni

nakonec se možná xiaomi mi 9 postupně představí ještě dříve než 20. února. včera v noci šéf čínské pobočky xiaomi zveřejnil fotografie z telefonu mi 9. nyní přímo šéf společnosti odhalil design xiaomi mi 9 v plných detailech. můžeme se tak oficiálně poprvé podívat na to, jak nový vlajkový model čínské společnosti bude vypadat.

design xiaomi mi 9 na prvních oficiálních fotografiích

nové obrázky zveřejnil šéf společnosti xiaomi na sociální síti weibo. důvod, proč design zveřejnila společnost s předstihem, je pravděpodobně kvůli tomu, aby se o telefonu mi 9 více mluvilo před samotným představením. design nám na první pohled připomíná kombinaci honor a huawei telefonů.

podobno s modelem huawei p20 pro twilight je vidět, zároveň si můžeme všimnout zaoblení, které v poslední době často využívá honor u svých telefonů. potvrzeno je také to, že telefon bude mít 3 hlavní fotoaparáty, vidět můžeme také ovládací tlačítka. kromě kolébky pro ovládání hlasitosti a zapínacího/vypínacího tlačítka, je to také xiao ai. podobné tlačítko už můžeme vidět i na xiaomi mi mix 3 (heuréka). potěší to, že se dá přeprogramovat v nastavení miui. vidět můžeme také hlasitý reproduktor a usb-c konektor.

design xiaomi mi 9

opět se potvrdilo představení telefonu na 20. února, nicméně na twitteru poté byla dodána informace o datu 24. února. to značí, že se telefon objeví i na veletrhu mwc 2019, takže se na telefon budeme podívat rovnou a přinést vám první dojmy přímo z veletrhu.

zpravodajství o xiaomi vzniká za podpory xiaomi-czech.cz

jak se vám líbí design xiaomi mi 9?

zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)