Vodotěsný reproduktor – Freecom Tough speaker

Freecom-ToughSpeaker320

Společnost Freecom, co by výrobce externích pevných disků a součástí skupiny Mitsubishi Chemical Holdings představila tento týden vodotěsný reproduktor. Ten zastává roli ideálního společníka poskytující kvalitní zvuk do prostorů jako jsou koupelny, pláže, bazény nebo třeba venku při dešti.

Freecom Tough Speaker-1

Bezdrátový reproduktor přehrává muziku pomocí Bluetooth, ale tím jeho schopnosti nekončí. Reproduktor funguje zároveň jako hands-free, takže můžete skrze něj i volat. Zároveň je umožněno, díky tlačítkům na straně reproduktoru, přijímat nebo zavěšovat hovory. Freecom Tough speaker je vyroben ze silikonového materiálu a splňuje standard IPX7, který zajišťuje vodotěsnost do maximálně jednoho metru po dobu 30 minut. Oranžový reproduktor má v sobě vestavěnou baterii, která vydrží úctyhodných 7 hodin na jedno nabití. Jak jsme již zmiňovali, na reproduktoru budou funkční tlačítka pro pozastavení hudby, přehrávání hudby nebo nastavení hlasitosti, či zmiňovaného přijímání hovorů. Freecom Tough speaker tak jednoduše můžete například hodit do bazénu, na telefonu zapnout přehrávání písniček, a pak již jen relaxovat.

Freecom Tough Speaker-3

Specialitou je přísavka na spodní straně reproduktoru, díky které můžete Freecom Tought speaker umístit kdekoliv, jako například na dlaždičky v koupelně nebo na palubní desku v autě. Reproduktor váží pouze 93 gramů a v průměru měří 6 cm.  Doporučená maloobchodní cena je 699 Kč.

Blbost, nebo pěkná vychytávka?

Zdroj: TZ

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)