TOPlist

IKEA začala v ČR prodávat krásnou lampu Symfonisk s Wi-Fi reproduktorem

IKEA lampa reproduktor Wi-Fi symfonisk ČR cena parametry

Nábytkářský gigant IKEA začal v ČR prodávat vloni představenou stojací lampu Symfonisk, která umí nejen svítit, ale také hrát. Její součástí je totiž v rámci pokračující spolupráce na této sérii i Wi-Fi reproduktor značky Sonos.

Celkem 136 centimetrů vysoká lampa s 37cm průměrem má úplně na horní straně bambusové stínidlo, ve kterém se ukrývá E27 závit na žárovku. Pod ním se nachází černou látkou pokrytý bezdrátový reproduktor Sonos, do kterého je možné hudbu, podcasty nebo rádio streamovat přes Wi-Fi. Díky přímému připojení pokračuje přehrávání i ve chvíli, kdy telefon nebo tablet není poblíž. Podporováno je například i Spotify Connect.

Pro chytré ovládání je možné využít aplikace Sonos či IKEA Home smart a i tato novinka značky Symfonisk se dá připojit do širšího systému Sonos Home Sound System. Líbí se vám? V českých obchodech IKEA je tato lampa s reproduktorem k dostání za 5 490 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik máte doma produktů z IKEA?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)