TOPlist

IKEA představila parádní lampu SYMFONISK se zvukem od Sonosu

ikea symfonisk

Firmy IKEA a Sonos opět spojují síly a posílají na trh novou stojací lampu s reproduktorem pod populární značkou SYMFONISK. Hlavní myšlenkou tohoto produktu je podle společnosti IKEA spojení nábytku s kvalitním zvukem, který si zákazníci pochvalují.

Nová stojací lampa SYMFONISK se chlubí promyšleným designem, který kombinuje s vysoce kvalitním zvukovým projevem. Nejde přitom o žádný úlet, ale minimalistický produkt, který splyne se zbytkem vašeho domova, třeba vedle gauče. Samotná lampa má světle béžovou barvu, která připomíná bambus. Po spárování s dalšími podporovanými reproduktory může navíc sloužit jako domácí kino.

Novinka rovněž podporuje nový rozbočovač DIRIGERA, o kterém jsme vás informovali na konci října. Díky tomu lze lampu snadno propojit s aplikací IKEA Home a integrovat ji do vaší chytré domácnosti. Co se týče dostupnosti, stojací lampa SYMFONISK vstoupí na celosvětové trhy v lednu 2023. Bohužel ale zatím nevíme, kolik si za ní bude švédská firma účtovat.

IKEA Home smart
IKEA Home smart

Dává vám podobné spojení nábytku a reproduktoru smysl?

Zdroj: IKEA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)