TOPlist

Konečně! Vodafone TV a další dvě aplikace míří na televizory Samsung

vodafone tv samsung
  • Na televizory Samsung si nově stáhnete trojici oblíbených aplikací
  • Jde o Vodafone TV, KVIFF.TV a Garáž TV
  • K dostání jsou na všech TV od roku 2018 s OS Tizen 4.0 a novějším

Majitelé chytrých televizorů Samsung vyrobených od roku 2018 s operačním systémem Tizen verze 4.0 a novějším mají důvod k radosti. Nově mohou stáhnout a využívat aplikace Vodafone TV, KVIFF.TV a Garáž TV, které nabízí hromadu videoobsahu.

KVIFF.TV

„Vodafone TV, KVIFF. TV i Garáž TV jsou další z řady populárních streamovacích aplikací, jež chytré televizory Samsung podporují. Aplikace jsou dispozici ke stažení v Samsung Store a lze je poté umístit na lištu s dalšími oblíbenými službami. Uživatelé tak mají pohodlný přístup k obsahu, který sledují nejraději,“ poznamenal Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Vodafone TV má samozřejmě hromadu televizních kanálů, ale nabízí také několik chytrých funkcí, jako je 7denní zpětné zhlédnutí, osobní prostor pro nahrávky a možnost posílat pořady z mobilní aplikace do televize. Videotéka Vodafone TV obsahuje více než 2000 filmů a seriálů, operátor navíc nedávno obohatil základ.

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)

KVIFF.TV poskytuje bohatou filmovou knihovnu a také různé bonusy. Právě nyní slaví své první narozeniny, nabízí prémiové tituly s měsíčním (160 Kč) či ročním (1 700 Kč) předplatným, filmy si ale můžete samozřejmě vypůjčit/koupit samostatně za poměrně dobré ceny. Garáž TV pak nabídne hromadu testů automobilů.

KVIFF.TV
KVIFF.TV
Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kterou aplikaci si stáhnete do vaší Samsung telky?

Zdroj: Samsung Newsroom

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)