TOPlist

Vodafone TV slaví tříleté výročí a naděluje českým zákazníkům více obsahu a Voyo

vodafone tv výročí
  • Vodafone TV letos slaví tři roky na českém trhu
  • Nově přináší bohatý základ se 120 programy a přístupem do videotéky
  • K dostání budou tři doplňkové balíčky

Vodafone TV slaví tři výročí třech letech na trhu a při této příležitosti operátor tuto službu výrazně mění a vylepšuje. Nově bude základem vždy téměř 120 programů a zároveň přístup do videotéky zahrnující přes 2000 filmů a seriálů, pokud by vám tato nabídka nestačila, můžete si ji obohatit o další tři balíčky – Sport, Cinema a Family.

Vodafone spustil svou televizi v Česku v březnu roku 2020 a aktuálně má statisíce aktivních uživatelů. Z původních tří televizních tarifů Klasik, Komfort a Komplet + 11 doplňkových balíčků se stává jediný bohatý základ, který si budete moci rozšířit. V tarifu, který je nyní pojmenován jednoduše Vodafone TV je téměř dvojnásobek stanic, než u původního základního tarifu Klasik a navíc získáte přístup k již zmíněné videotéce. Připlatit si můžete za balíčky Sport (+ 150 korun měsíčně), ve které můžete sledovat kanály jako Premier Sport či Nova Sport. Díky nim budete mít přístup k Lize Mistrů, ale také NHL či UFC.

Aplikace pro Android TV

Aplikace pro Android TV

Balíček Cinema (+ 220 korun měsíčně) pak zaujme kanály jako HBO a to včetně videotéky HBO Max a balík Family (+ 220 korun měsíčně) pak obsahuje dalších 17 stanic a navíc přístup ke službě Voyo.

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)

„Chtěli jsme divákům nabídnout bohatší a přitom přehlednější televizi přizpůsobenou jejich preferencím, kde si mohou vybrat obsah pohled svého. Kdo má u Vodafonu i pevný internet, zaplatí za Vodafone TV, která zahrnuje téměř 120 kanálů a naši bohatou videotéku, pouhých 150 korun měsíčně. Díky novému obsahu, který nabízíme, ať už jde o milovníky sportu nebo Voyo, jsou naše balíčky nejatraktivnější na trhu. Celá rodina může sledovat televizi až na čtyřech zařízeních bez nutnosti zapojení set-top boxu, naše televizní služby jsou tak dostupné i na cestách,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky.“ Televize vychází v základu na 150 korun měsíčně pro zákazníky, kteří mají zároveň i pevný internet. Jako samostatná služba vychází na 320 korun. Objednat si ji můžete na oficiálním webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte nějakou službu od Vodafone?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)