Velká sleva kancelářského balíku OfficeSuite Pro 6: plná verze za pouhých 20 Kč!

officesuite_ico

Ve druhé polovině dubna jsme přinesli přehled šesti kancelářských balíků pro Android, ve kterém se na třetím místě umístil OfficeSuite Pro 6, jehož plná verze v době vydání článku stála 283,49 korun. Pokud vás od pořízení této aplikace odrazovala jen cena, máte jedinečnou příležitost: do čtvrtka 10. května můžete koupit tento vynikající kancelářský balík místo za 14 dolarů za pouhých 0,99 dolarů, tj. aktuálně za 19,50 Kč.

OfficeSuite Pro 6 nabízí širokou paletu funkcí, intuitivní a snadno použitelné rozhraní, integraci cloudových úložišť (Box, Dropbox, SugarSync a Disk Google) a podle kolegy Tomáše Očadlého balík funguje “na jedničku jak na telefonu, tak na tabletu.” Podporuje celou řadu běžně používaných formátů dokumentů, včetně souborů vytvořených v aplikacích Microsoft Word, Excel, PowerPoint, které umí upravovat a vytvářet, zvládá i čtení PDF. Kromě toho obsahuje vestavěný prohlížeč souborů a čtečku elektronické pošty, takže můžete pracovat, aniž byste museli přepínat mezi aplikacemi.

OfficeSuite předinstalovává na svá zařízení celá řada výrobců jako jsou Sony Ericsson, Alcatel, Foxconn, Pandigital, Olivetti a mnoho dalších.

UOAz72P4dcvPdmOHNrDmuAZKbIn FuP 3lKdDZZ56wbb1AKznJ16auwSLha420EOS 8=w124
OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD)
Mobile Systems
Verze Liší se dle zařízení (18. 4. 2012)
Velikost Liší se dle zařízení

3SAfwEU2OnF84n5TQAAAABJRU5ErkJggg==
19,50 Kč

OfficeSuite Pro v5 Review

OfficeSuite Pro v5 Review

Zdroj: Android Police.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)