TOPlist

Valentýnský výprodej právě odstartoval. Tady je výběr těch nejzajímavějších kousků

iPhone_15

Komerční článek

  1. Valentýnský výprodej s velkými slevami na telefony a příslušenství
  2. Speciální ceny na Xiaomi, Samsung a iPhone
  3. Slevy na chytré hodinky a audio od značek jako Apple, Samsung a JBL

Oblíbený valentýnský výprodej je tady. Speciálně u Mobil Pohotovosti začaly jedny z nejatraktivnějších slev v roce, kdy můžete v několika málo dnech pořídit telefony, ale i příslušenství za bezva ceny. Tady je pár tipů, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Nejnižší ceny na trhu

Za výrazně nižší ceny pořídíte stovky smartphonů. Skvělým příkladem je třeba Xiaomi Redmi Note 12 za 3 391 Kč, což je u smartphonu s kapacitou 128 GB, 120Hz AMOLED displejem, velkou 5000mAh baterkou a 50Mpx foťákem skutečně zajímavá cenovka. Xiaomi_redmi_note_12 jaro

Dalším kouskem, který rozhodně stojí za zmínku, je Samsung Galaxy S23 FE. Ten totiž pořídíte se slevou a výkupním bonusem rovnou o 3 tisíce levněji, tedy za 13 990 Kč. Mimořádný 5tisícový výkupní bonus zase zlevnil oblíbenou skládačku Galaxy Z Flip5 na 23 490 Kč. Výrazně levněji, s výkupním bonusem dokonce až o 2 500 Kč, pořídíte i iPhone 15, ke kterému získáte i tříletou záruku zcela zdarma.

Ty nejzajímavější smartphony v akci:

Příslušenství za top ceny

I kategorie příslušenství má rozhodně co nabídnout. Ve slevě jsou jak chytré hodinky Apple Watch či Samsung Galaxy Watch, na kterých ušetříte i dva tisíce, ale také třeba audio od Sony nebo oblíbeného JBL. Kompletní nabídku valentýnských slev najdete tomto odkazu. Samsung_galaxy_watch_6

Chytré hodinky:

Audio:

JBL_charge

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)