Google chystá levná bezdrátová sluchátka Pixel Buds A. Bude to hit jako Pixel 3a/4a?

Pixel Buds A únik

Google prý plánuje navázat na úspěch svojí levné řady telefonů a připravuje dostupnější variantu sluchátek Pixel Buds A. Bezdrátová sluchátka od Google mají některé unikátní funkce a patří k nejzajímavějším na trhu. Jejich dostupnější varianta by tedy mnoho zákazníků jistě potěšila. Co nám prozrazuje nejnovější únik o Pixel Buds A?

Google slaví velký úspěch se svojí levnější řadou telefonů do které patří modely Pixel 3a a Pixel 4a. Nejnovější únik prozrazuje, že firma se teď připravuje rozšíření úspěšné řady bezdrátová sluchátka o Pixel Buds A. Jak už název napovídá, tak by se mělo jednat o dostupnější variantu sluchátek Google Pixel Buds. Nový model bude údajně na první pohled téměř k nerozeznání od druhé generace Pixel Buds. Google ale prý plánuje nabídnout Pixel Buds A ve dvou nových barvách oproti současnému modelu. Sluchátka prý přijdou na trh v bílé a zelené barvě.

Google Assistant
Google Assistant

Blíží informace o technických specifikacích sluchátek zatím nejsou známé, ale nejspíš můžeme očekávat většinu funkcí, které nabízí Pixel Buds druhé generace. Sluchátka se samozřejmě budou hodně orientovat na práci s Google Asistentem. Nový dostupnější model bezdrátových sluchátek od Google by mohl údajně přijít už začátkem léta spolu s Pixelem 5a.

Google Pixel Buds A-Series Review – 1 Year Later

Google Pixel Buds A-Series Review - 1 Year Later

Jaká bezdrátová sluchátka používáte?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)