5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #139: Myš od Xiaomi, sluchátka Meizu a další

myš od Xiaomi

Nový týden se blíží ke své polovině, což znamená, že tu máme další díl seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes na vás čeká myš od Xiaomi, Android TV box, sluchátka Meizu a další.

1) Velice levná myš od Xiaomi

Společnost Xiaomi toho vyrábí opravdu spousty a pomalu se vrhá i do průmyslu počítačů. Na trhu je již několik notebooků tohoto výrobce a objevují se i některá zajímavá příslušenství. Tím je například velice levná myš od Xiaomi, která nabídne rozlišení optického snímače až 1200 DPI. Na první pohled se jedná o obyčejnou myš, která ničím extrémně nezaujme. Tedy až na cenu, která činí necelých 150 Kč. Nestane se sice nejspíše vybavením k domácímu počítači, ale právě k notebooku, kde ji použijete třeba jen jednou za čas. A za tu cenu…

Myš od Xiaomi – vlastnosti

 • drátové provedení,
 • rozlišení 1200 DPI,
 • optický snímač.
xiaomi mys-tipy z ciny

Cena: 136 Kč (GearBest)

– zaslal Dominik Neradil (celkově 2 tipy)

2) Levný TV Android box

Druhým dnešním tipem je levný Android TV Box. Ten se svou cenou nižší než 900 Kč nabídne solidní hardwarovou výbavu, schopnost přehrávat 4K video i Android 7.1. Nechybí ani RJ45 konektor či výstup SPDIF. V čele TV boxu je umístěn displej s nejdůležitějšími údaji a pro pohodlné ovládání je připraven dálkový ovladač.

Tanix TX3 Max – vlastnosti:

 • CPU: Amlogic S905W
 • GPU: Mali-450
 • RAM: 2 GB
 • Úložiště: 16 GB
 • OS: Android 7.1
 • Konektivita: 2,4 GHz WiFi, Bluetooth 4.1, HDMI, RJ45, SPDIF, AV, USB-A, MicroSD
TX3-MAX-nakupovani v cine

Cena: 828 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 1 tip)

3) Meizu sluchátka EP-31

Společnost Meizu patří mezi známé čínské výrobce mobilních telefonů, stejně tak ale stojí za zajímavým příslušenstvím. Na našem serveru jsme již recenzovali bezdrátová sluchátka Meizu EP-51, která dopadla velmi dobře. Pokud sháníte běžné “špunty” za rozumnou cenu, máme pro vás dnes tip na Meizu EP-31. Ty zaujmou zajímavými parametry, kovovým zpracováním a podle reakcí uživatelů i recenzí slušné zvukové podání.

meizu ep-31-nakupy v cine xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 372 Kč (GearBest)

4) Bezdrátová nabíječka a držák do auta

Předposlední tip přináší užitečné řešení pro ty, kteří vlastní telefon s bezdrátovým nabíjením a zároveň se poohlížejí po držáku do auta. Díky tomu není potřeba se po zasunutí telefonu do držáku ještě starat o nabíjecí kabel. V balení jsou dvě možnosti uchycení – klasická přísavka nebo držák do mřížky ventilace.

drzak a nabijecka-cinske eshopy

Cena: 572 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

5) 360° IP kamera od Xiaomi

Stejně jako začátek i konec dnešního dílu bude ve znamení Xiaomi. Tentokrát si představíme IP kamerku, která vznikla ve spolupráci s firmou Mijia. Nabídne vcelku běžné HD rozlišení, možnost připojit k WiFi, vzdálené ovládání, ale hlavně i možnost pohybu objektivem. Tím lze pokrýt o poznání větší plochu než u běžných kamer bez této vymoženosti. Ovládání pak probíhá skrze mobilní telefon na dálku, tedy i mimo vlastní síť.

Xiaomi mijia Smart 720P – vlastnosti

 • rozlišení: 1280 x 720 px, 15 FPS
 • konektivita: WiFi 802.11 b/g/n
 • pozorovací úhel: 100°
 • ovládání skrze aplikaci telefonu
 • reproduktor a mikrofon
 • infračervené přisvícení v noci
Xiaomi-mijia-Smart-IP cam-cinske obchod

Cena: 836 Kč (GearBest)

– zaslal Dominik Neradil (celkově 2 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 147. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)