5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #159: Powerbanka s displejem, kamera do ucha a další

powerbanka s displejem-tipy z ciny 159

Další středa, další série tipů z číny. V již 159. díle seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů na vás čeká powerbanka s displejem, speciální kamera do uší, držák do auta a další.

1) Powerbanka s displejem a bezdrátovým nabíjením

Mobilní telefony nás dnes doprovází na každém kroku a používáme je téměř v každém okamžiku. Snadno se tak může stát, že nám dojde baterie i uprostřed dne a musíme energii doplnit. Klíčem k tomu jsou dostupné powerbanky, pomocí kterých lze dobíjet i na cestách. Prvním tipem je tedy powerbanka s displejem a podporou bezdrátového nabíjení. Dozvíte se tak přesně zbývající kapacitu powerbanky, navíc můžete nabíjet bezdrátově. A to není vše – šikovný je i držák telefonu, který lze použít například při sledování videí.

Powerbanka s displejem Baseus 8000 mAh – vlastnosti

 • kapacita: 8000 mAh,
 • bezdrátové nabíjení, displej
 • rozměry: 148 x 70 x 16 mm
 • hmotnost: 320 g
 • 2x USB-A výstup, MicroUSB nabíjení
 • výstup 5 V / 2 A

 

powerbanka s displejem-tipy z ciny

Cena: 503 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

2) Držák do auta

Následující tipy zaujmou hlavně motoristy. Prvním tipem je univerzální držák do auta, který lze umístit do mřížky ventilace. Sám se navíc přizpůsobí telefonu, který do něj stačí jen vsunout. Držák se tedy jednoduše používá a zároveň pevně drží mobilní telefon.

drzak do auta-nakupy v cine

Cena: 195 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Pavelka (celkově 4 tipy)

3) Nabíječka do auta s duálním rychlonabíjením

Neodmyslitelnou součástí řidičů, kteří často telefon používají jako navigaci, je i nabíječka do auta. Dnes pro vás máme tip na model, který disponuje dokonce dvojicí konektorů s rychlonabíjením. Díky tomu můžete nabíjet dva své přístroje najednou, případně si může doplnit energii i cestující.

Duální nabíječka do auta Baseus – vlastnosti

 • výstup: 3,6-6,5 V / 3 A, 6,5-9 V/2 A, 9-12 V/1,5 A
 • konektory: 2x USB-A

 

usb charger-obchody v cine xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 171 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

4) Kabel s MicroUSB, USB-C i Lightning

Mohou nastat situace, kdy se v jedné domácnosti sejdou zařízení s konektory MicroUSB, USB-C i Apple Lightning. Většinou jsou k tomu potřeba 3 separátní kabely a nabíječky. Co to ale vyřešit jedním kabelem, do kterého lze zapojit telefony se všemi 3 zmíněnými konektory? Jistě, nabíjení všech telefonů najednou nebude příliš rychlé, můžete ale použít jen jednu nabíječku bez nutnosti přepojovat kabel. Další povedené příslušenství nejen pro telefony najdete v našem článku Gearbest slevy.

nabijeci kabely-cinske eshopy

Cena: 114 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

5) Šťourátko do uší s kamerou

Dnešní díl zakončíme spíše vtipnějším tipem. Mnohdy vzejde na světlo světa i přístroj, který běžného člověka ani nenapadne. Příkladem je například šťourátko do uší, na kterém je umístěna kamera. Díky tomu dokážete odstranit nečistoty ze sluchovodu a navíc se můžete podívat, jak taková zákoutí vypadají.

kamera do ucha-obchod cina

Cena: 435 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 160. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)