5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #158: USB tester, organizér kabeláže a další

USB tester

Týden utekl jako voda a my jsme připraveni na další porci tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes jsme si pro vás připravili USB tester, organizér kabeláže, univerzální cestovní adaptér a další.

1) USB tester

Máte podezření, že vaše nabíječka nedodává tolik energie, kolik slibuje výrobce? Nebo zda už třeba neodchází do věčných lovišť? Případně si chcete ověřit, jak dobrá nabíječka to zrovna je? Využít můžete tento šikovný USB tester, který jednoduše zapojíte jedním koncem do nabíječky a do druhé zdířky spotřebič (nejspíše telefon či jiné chytré zařízení). USB tester následně prozradí, jaké jsou skutečné hodnoty napětí a proudu.

USB tester-tipy z ciny

Cena: 163 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Pavelka (celkově 3 tipy)

2) Šikovné nářadí pro opravu elektroniky

Mezi našimi čtenáři je jistě spousta domácích kutilů, kteří si některou elektroniku rádi opraví sami. Může se přitom jednat i přímo o mobilní telefony, na které lze dnes koupit náhradní díly levně díky čínským obchodům. Na rozebrání se bude hodit patřičné nářadí. Jedním z nich je i tento set, ve kterém naleznete velkou spoustu bitů.

Nářadí – vlastnosti

 • Phillips: PH00000, PH0000, PH000, PH00*2, PH0, PH1*2, PH2
 • Plochý hrot: SL1, SL1.5, SL2, SL2.5, SL3, SL4mm
 • Torx: T2, T3, T4, T5, T6H, T7H, T8H, T9H, T10H, T15H, T20H, T25H
 • Pentalobe: P2, P5, P6
 • Hex: H0.7, H0.9, H1.3, H1.5, H2.0, H2.5, H3.0, H3.5, H4.0, H4.5, H5, H6 mm
 • Trojhranný: Y0.6, Y1.5, Y2.0, Y2.5, 0.8 mm
 • Ořech: H2.5, H3, H3.5, H4, H4.5, H5, H5.5, G3.8, G4.5 mm
 • Šestihran: SQ0, SQ1, SQ2
 • a další
sada naradi-nakupovani v cine

Cena: 581 Kč (GeekBuying)

– zaslal Jan Pavelka (celkově 3 tipy)

3) Ovladač nejen k Android TV

Miniaturních počítačů s Androidem jsme si již představili spoustu. K jejich pohodlnému ovládání pak slouží bezdrátové ovladače, ne každý Android BOX je však takovým ovladačem vybaven. Tento tip proto přináší řešení – ovladač s QWERTY klávesnicí, funkcí air mouse a spoustou dalších užitečných tlačítek. Lze jej připojit nejen k Android PC, ale samozřejmě i k počítačům s Windows. Dražší verze disponuje dokonce mikrofonem pro hlasové ovládání.

MX3 USB Wireless Keyboard 3 in 1 – vlastnosti

 • konektivita: 2,4 GHz, USB dongle
 • počet kláves: 78
 • napájení: 2x AAA článek (není součástí balení)
mx3 ovladac-cinske obchody xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 356 Kč (Aliexpress)

– zaslal Pavel Beran (celkově 1 tip)

4) Organizér kabeláže

Pokud často cestujete a máte s sebou spoustu kabelů, nabíječky či další příslušenství, tento tip rozhodně oceníte. Nosit vše v batohu je samozřejmě dobrým řešením, bez patřičného pouzdra je však následně obtížné v batohu najít snadno vše potřebné. S tímto organizérem bude vše na svém místě a krásně po ruce. Další povedené příslušenství nejen pro telefony najdete v našem článku Gearbest slevy.

organizer kabelaze-nakupy v cine

Cena: 114 Kč (GearBest)

5) Univerzální cestovní nabíječka

Protože se blíží čas dovolených, zakončíme dnešní díl šikovnou pomůckou — cestovním adaptérem s nabíječkou. Díky tomu můžete svůj telefon nabíjet téměř kdekoliv na světě a navíc poslouží i jako tradiční adaptér, skrze který připojíte třeba nabíječku k notebooku či další spotřebiče.

cestovni nabijeca adapter–nakupy z ciny

Cena: 306 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 12 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 159. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)