5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #156: Xiaoyi nabíječka, miniaturní kamera a další

tipy z ciny xiaoyi nabijecka

Po týdnu jsme opět zde s dalším dílem seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V již 156. díle jsme si pro vás připravili Xiaoyi nabíječku, miniaturní kameru, pouzdro na telefon a další.

1) Xiaoyi nabíječka

Společnost Xiaomi před pár lety spolupracovala s čínskou společností YI Technology, z čehož vzešly oblíbené kamery do domácnosti, auta nebo pro sportovní účely. Společnost YI Technology nyní existuje spíše jako samostatná značka (například s kamerami YI 4K nebo YI 4K+). Kromě kamer se však objevila i řada zajímavého příslušenství, například Xiaoyi nabíječka do auta. Ta slibuje nízkou cenu, 2 USB výstupy a vysoký nabíjecí proud.

 Xiaoyi nabíječka – vlastnosti

 • 2x USB-A
 • výstup až 3,4 A
xiaoyi nabijecka-nakupovani v cine

 

Cena: 286 Kč (GearBest)

2) Čtečka otisků prstů do USB

Čtečka otisků prstů je dnes výsadou většiny smartphonů na trhu, v oblasti počítačů se však dostane jen do vybavenějších modelů. Pokud si chcete vyzkoušet, zda čtečku otisků prstů v notebooku využijete, můžete zkusit tuto čtečku do USB. Ta funguje s novějšími verzemi operačního systému Windows a pomůže vám data ještě více zabezpečit a k tomu zjednodušit přístup k nim.

cobo c2-cinske eshopy

Cena: 655 Kč (GearBest)

3) Obal pro telefon na kolo

Stejně jako v minulém díle si i dnes představíme jeden držák a obal telefonu pro nadšené cyklisty. Ten poslouží jednak jako ochrana telefonu při nepříznivých podmínkách a zároveň jako způsob, jak používat telefon jako navigaci za jízdy. Smartphone lze skrze průhlednou část sledovat i ovládat, součástí je i sada pro připevnění obalu na řídítka.

obal na telefon-tipy z ciny xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 359 Kč (GearBest)

4) Miniaturní kamera

Vývoj kamer lze neustále kupředu, což lze vidět nejen v případě akčních kamer, ale i čipů v telefonech. Díky moderním technologiím dokážeme produkovat stále menší a menší kamery při zachování slušné kvality nahrávání. Příkladem je miniaturní kamera Quelima SQ11, která se schová opravdu kamkoliv. Přitom ale dokáže zaznamenávat video až v rozlišení 1920 x 1080 pixelů s šířkou záběru 120°. Samotná videa jsou nahrávána na paměťovou MicroSD kartu, na jedno nabití vydrží kamera až 1 hodinu záznamu.

Quelima SQ11 1080P HD Mini Camera – Gearbest.com

Quelima SQ11 1080P HD Mini Camera - Gearbest.com

Cena: 239 Kč (GearBest)

5) Držák telefonu za zpětné zrcátko

Poslední tip je určen znovu pro motoristy, protože přináší tip na držák telefonu do auta. Trochu nestandardně však počítá s místem pod zpětným zrcátkem, což se hodí pro použití telefonu jako palubní kamery. Držák je tradičně univerzální, a tak jej můžete použít pro libovolný smartphone.

drzak telefonu zrcatkko-nakupovani v cine

Cena: 138 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 158. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)