5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #154: Sluchátka KZ ZS10, batoh a další

tipy z ciny

V pořadí již 15. díl oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů přináší další pětici zajímavostí – levná sluchátka KZ ZS10, batoh nejen pro fotoaparát, šikovný USB-C kabel a další.

1) Sluchátka KZ ZS10

Sluchátka této společnosti jsme si již ukazovali několikrát, dnes pro vás máme tip na model KZ ZS10. Ten disponuje dokonce 5 měniči a slibuje tak povedené zvukové podání. To vše navíc s cenovkou pod 1 tisíc korun. Jak už je u této značky zvykem, kabel je vyměnitelný a můžete si tak zakoupit verzi s mikrofonem či bez, případně udělat ze sluchátek bezdrátový model s Bluetooth konektivitou. Doporučujeme se také podívat na naši speciální stránku, kde najdete zajímavá sluchátka ve slevě.

KZ ZS10 – vlastnosti

 • délka kabelu: 1,2 m,
 • impedance: 32 Ohm,
 • frekvenční rozsah: 7-40000 Hz,
 • konektor: 3,5mm jack,
 • citlivost: 104 dB.
KZ ZS10-tipy z ciny

Cena: 915 Kč (GearBest)

2) Levný batoh na zrcadlovku

Mezi našimi čtenáři je jistě spousta fotografů, kteří disponují kvalitnějším fotoaparátem (zrcadlovkou či bezzrcadlovkou). Těm se může hodit tento šikovný batoh, který kromě fotoaparátu pojme ještě sadu objektivů a další příslušenství. Díky tomu bude fotoaparát chráněn při přenášení a navíc budete mít vše pohromadě na jednom místě.

batoh-nakupovani v cine

Cena: 277 Kč (Aliexpress)

3) USB-C odolný kabel

Nabíjecí kabel je nedílnou součástí dnešních domácností. A protože jej používáme i několikrát denně, může se snadno stát, že se kabel či koncovka poškodí. Třetí tip tak směřuje hlavně k těm, kteří chtějí odolnější kabel s USB-C konektorem. Ten poslouží k rychlému nabíjení a díky posílené konstrukci slibuje i delší výdrž.

usb-c kabel-cinske eshopy xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 63 Kč (Aliexpress)

4) Prezentér a ukazovátko

Vedete ve firmě porady nebo přednášíte a poohlížíte se po prezentéru? Přinášíme vám tip na kovový prezentér, jehož součástí je rovněž laserové ukazovátko. Baterie slibuje dlouhou výdrž na jedno nabití a můžete ji navíc kdykoliv dobít USB nabíječkou. Potěší i kovová konstrukce, která zaručí vyšší odolnost i stylovější design.

prezenter-cinske obchody

Cena: 627 Kč (Aliexpress)

5) Magnetické poutko nejen na sluchátka

Dnešní seriál zakončíme šikovným poutkem, které najde mnoho uplatnění. Výrobce zmiňuje například možnost použití v kombinaci se sluchátky, které lze tímto způsobem připevnit na libovolný oděv. Díky magnetickému provedení však každý najde spoustu různých uplatnění. Nízká cena je pak samozřejmostí.

poutko-cinske zbozi

Cena: 51 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 158. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)