5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #157: Držák do auta, Xiaomi nabíječka a další

Držák do auta

Středeční ráno, čas pro další porci tipů z čínských obchodů. V dnešním již 157. díle seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů pro vás máme tipy na držák do auta, Xiaomi nabíječku, pouzdro telefonu na kolo a další. Pojďme na to.

1) Držák do auta

Začneme znovu tipem, který ocení hlavně řidiči. Využíváte často mobilní telefon jako GPS navigaci? Pak se vám jistě bude hodit držák do auta. Tento model vyniká ve 3 aspektech – ceně, snadném používání a vysoké míře přizpůsobení. Vložení telefonu je totiž extrémně jednoduché a rychlé, navíc lze díky kloubům dosáhnout požadovaného úhlu. Díky tomu bude telefon dobře po ruce, ale nebude bránit bezpečnému výhledu z vozidla. V našem speciálním článku můžete najít další držáky do auta v akci za super cenu.

Rotary Car Mount Universal Phone Holder – GearBest.com

Rotary Car Mount Universal Phone Holder - GearBest.com

Cena: 153 Kč (GearBest)

2) Čtečka paměťových karet + USB HUB

Nemá vaše PC čtečku paměťových karet? Hodily by se vám po ruce další volné USB porty? Vyřešit to můžete jednoduchým USB hubem, který v sobě obsahuje i zmíněnou čtečku. Konektor je dokonce navržen tak, že tento HUB se čtečkou lze připojit nejen k počítači, ale i k telefonům s konektory USB-C či MicroUSB.

Vlastnosti

 • konektory pro připojení k PC/telefonu: USB-C, MicroUSB, USB-A
 • konektory: 3x USB 2.0
 • čtečka paměťových karet: TF, SD, MS, M2
USB hub-tipy z ciny

Cena: 219 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

3) Originální Xiaomi nabíječka

Vlastníte smartphone od Xiaomi a rádi byste si pořídili další originální nabíječku? Tento model podporuje nejen 2A výstup pro levnější řady Redmi a Redmi Note, ale i podporu rychlonabíjení Quick Charge 3.0, díky čemuž lze rychle dobíjet i vybavenější řady Mi.

Xiaomi MDY-08-EI – vlastnosti

 • USB-C výstup
 • 5 V – 2,5 A, 9 V – 2 A, 12 V – 1,5 A
Xiaomi nabijecka-nakupy v cine xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 144 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

4) Nabíječka do auta s rychlonabíjením

U doplňování energie za jízdy ještě zůstaňme a znovu se obraťme hlavně k těm, kteří používají mobilní telefon v autě. Stále aktivní displej a využívání telefonu jako GPS navigace spotřebovává obrovské množství energie. Dobíjení za jízdy je tedy ideálním řešením. Tato nabíječka do auta se pyšní podporou hned několika standardů rychlonabíjení, díky čemuž doplníte energii rychle u telefonů mnoha značek.

CelBro nabíječka do auta – vlastnosti

 • technologie rychlonabíjení: Huawei SuperCharge, Samsung AFC, QC 3.0, QC 2.0, MTK PE2.0
 • výstupy: USB 2,4 A + USB s rychlonabíjením
CelBro nabijecka-cinske zbozi

Cena: 219 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Pavelka (celkově 1 tip)

5) Pouzdro na telefon

Dnešní tipy zakončíme pouzdrem na telefon, které je určeno milovníkům jízdních kol. Toto pouzdro pojme nejen mobilní telefon, ale i ostatní důležité věci (doklady, klíče, občerstvení…) a přidělá se rovnou na rám kola. Díky tomu je dobře telefon po ruce a je možné jej kontrolovat i za jízdy (samozřejmě s velkou opatrností).

pouzdro na telefon na kolo-cinske obchody

Cena: 198 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 159. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Držák do auta nebo některá z nabíječek?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)