5 tipů na zboží z Číny: Vychytávky z AliExpressu se Super Deals slevou

tipy-z-ciny-418-vychytavky-aliexpress-super-deals-slevy

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském tržišti AliExpress. Jelikož se blíží odjezdy na dovolenou a řada z nás nejspíš minimálně jednou za léto někam vyrazí naplněným autem, máme pro vás tipy na příslušenství pro tuto příležitost. Vybrané produkty nejsou primárně určené pro řidiče, ale hlavně pro zbytek posádky.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Lencent zásuvkový rozbočovač s USB

Zejména na dovolené se vám snadno může stát, že vám na stěně pochybí nějaká ta zásuvka. S touto „kostkou“, která se snaží nezabírat příliš místa, dostanete navíc dvě klasické zásuvky, tři zdířky USB-A a jeden konektor USB-C. Jen pozor: Zásuvky na rozbočovači nemají kolík, ale jen SCHUKO svorky.

 Cena: 330 Kč

Xiaomi Mijia elektrický šroubovák

Populární sada bateriově poháněného šroubováku od Xiaomi s 24 různými nástavci alias bity. Prodává se i u nás, ale v tuto chvíli za vyšší cenu. Na AliExpressu bývá k sehnání i levněji, ale pokud zrovna podobného pomocníka sháníte a využijete, třeba vás potěší alespoň tento Super Deal.

Cena: 810 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Stativ pro telefon, kameru či foťák

Opět hlavně na dovolené, případně na letních výletech do přírody, byste mohli využít stativ, který se vám postará o stabilní záběry telefonem, sportovní kamerkou nebo i velkou zrcadlovkou. Maximální výška činí jeden metr a můžete ze čtyř variant, které se liší dodatečným vybavením.

Cena: 345 Kč

Wi-Fi (2,4GHz / 5GHz) 1 200 Mbps opakovač

Máte doma či ve firmě na některých důležitých místech slabý Wi-Fi signál? Pokud je problémem jen velká vzdálenost od routeru a příjmu jinak nebrání nic dalšího (třeba rušení jinou sítí), můžete sáhnout po obyčejném opakovači do zásuvky. I když tento úplně obyčejný není. Nabízí 2,4 GHz i 5GHz kanály a maximální přenosová rychlost činí 1 200 Mbps.

Cena: 360 Kč

USB multimetr

U všemožných přístrojů, které spoléhají na přívod elektřiny skrze USB zdířku, se velmi často mluví o příkonu, výkonu, spotřebě či maximální zátěži. Hodnoty musí u produktů zveřejnit jejich výrobce, nicméně nikdy nemáte úplně jistotu, jak moc si při jejich tvorbě vymýšlí. Z toho důvodu se hodí podobný jednoduchý multimetr, který měří hodnoty při procházení proudu skrze dvojici USB-A či USB-C zdířek.

Cena: 250 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Multifunkční LED čelovka 80 Kč
Rozbočovač do zásuvky 50
Elektrikářská zkoušečka 40 Kč
Stahovaní pásky na kabely od 18 Kč
66W adaptér do auta 90 Kč
Rozbočovač na E27 žárovkový závit od 45 Kč
Silikonový hodinkový řemínek od 35 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Kolik vychytávek doma máte z AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)