TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Venkovní bezpečnostní kamery v akci

tipy-z-ciny-361-AliExpress-venkovni-bezpecnostní-kamery

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů na serveru AliExpress. Blíží se čas dovolených a podobných příležitostí pro delší odjezd z domů či chalup, takže je další chvíle i na zamyšlení, jestli budou neobydlené nemovitosti dobře zabezpečené. Z toho důvodu jsou v dnešním výběru bezpečnostní kamery, které teď mají navíc i akční cenu. Pokud nesáhnete po nějakém dražším řešení z tuzemského trhu, třeba si vyberete…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Reolink Duo POE

Šikovná kamerka s pokročilým POE napájením, která nabídne kromě 2K rozlišení, barevného nočního vidění, detekce vozidel a lidí nebo obousměrného audia také kvalitní široký 150° záběr, kterého se daří docílit díky dvěma objektivům.

Cena: 3 050 Kč

ANBIUX A8

Opravdu levná FullHD kamera, kterou stačí zapojit do elektřiny a pak je možné ji připojit přes Wi-Fi. Měla by disponovat také CMS klientem pro sledování obsahu nejen z mobilu, ale i z počítače. Je zde možnost dálkového otáčení.

Cena: 720 Kč

TPTEK kamera se 4K rozlišením

Pokud potřebujete opravdu detailní záběry, je vhodné se poohlédnout po kamerce s vyšším rozlišením, například 4K. Tento model od TPTEK je možné připojit napřímo bezdrátově i kabelem do routeru. I v tomto případě je k dispozici otáčení a sledování mimo jiné z PC.

Cena: 1 890 Kč

Hiseeu kamera s vlastním solárním panelem

Pro umístění do lokality, kde je obtížné zajistit přívod elektřiny, se hodí zabezpečení s alternativním zdrojem energie. Třeba baterií, nebo rovnou solárním panelem, jak je tomu v případě této zlevněné kamery od Hiseeu. Kromě toho má tradiční vychytávky jako oboustranné audio, barevné noční vidění nebo pohybový senzor.

Cena: 2 250 Kč

IMILAB EC5

Novinka od značky, která patří mezi nepřímé odnože populárního Xiaomi, nabídne v decentním těle 2K rozlišení, kabelové i bezdrátové připojení, 360° otáčení nebo velmi šikovné sledování pohyblivého objektu. Připojuje se k aplikaci Mi Home.

Cena: 2 320 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Baseus chytrý lokátor 280 Kč
HDMI splitter 230 Kč
Kamera na motorku 280 Kč
Kamera na kolo 210 Kč
4 ks solárních světýlek 240 Kč
Handsfree 115 Kč
Tuya chytrý ventil 270 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který produkt vás dnes nejvíc zaujal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)