5 tipů na zboží z Číny: Praktické nabíječky a powerbanky

tipy-z-ciny-372-AliExpress-powerbanky-nabijecky

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé produkty z obchodů na AliExpressu. Prostor dnes dostanou powerbanky a nabíječky, ale nikoli nejvýkonnější nebo nejoblíbenější, nýbrž svým způsobem praktické pro různé situace.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

ASOMETECH 75W nabíjecí stanice s osmi USB porty

Máte doma v pracovně hromadu zařízení, která potřebujete přes USB nabíjet současně? Nebo v práci v zasedačce? Mrkněte na tuto stanici, která nabízí hned osm konektorů ve složení 6 x USB-A 5V/2.4A, 1x USB-C 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (PD20W Fast Charge) a 1x USB-A 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A (QC3.0 Fast Charge). Navíc má i displej zobrazující aktuální proudy.

Cena: 850 Kč 

Mini powerbanka do konektoru

Mít u sebe powerbanku, která dokáže prodloužit výdrž mobilu, je samozřejmě příjemné. Když jde ale o velkou „cihlu“, kterou musíte připojit kabelem a někam ji uložit, trochu to ztrácí na praktičnosti. Co říkáte na menší powerbaku, která se připojuje rovnou USB-C konektorem pod mobil?

Cena: 300 Kč

Bezdrátová nabíječka 3v1

Jestli už vlastníte nejen mobil, ale také hodinky či dokonce sluchátka, mezi jejichž vlastnosti patří také bezdrátové nabíjení, možná by se vám hodila nabíječka, která umí obsloužit všechna tři zařízení současně. Pokud tedy podporují standard Qi.

Cena: 560 Kč

USLION USB adaptér se čtyřmi USB do auta

Také v autě si můžete dopřát nabíjení několika zařízení současně. Namísto klasického 12V adaptéru s jedním USB konektorem si můžete pořídit například takový, který má hned čtyři. Jeden z nich je dokonce QC 3.0.

Cena: 85 Kč

20 000mAh powerbanka se solárním panelem

Když powerbanka nabije jiná zařízení, sama pak samozřejmě také potřebuje novou energii někde získat. Není to tak rychlé jako ze zásuvky, ale proč si nepomoci také slunečním světlem? Tento model má dokonce i svítilnu a kompas.

Cena: 490 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
USLION GaN 65W adaptér 150 Kč
Svítící nabíjecí kabel 50 Kč
Náramek ukrývající USB kabel 100 Kč
Univerzální zástrčka s USB 230 Kč
10W solární panel 210 Kč
Nabíjecí kabel 3v1 130 Kč
Remax PD 60W 4v1 nabíjecí sada 200 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Máte doma nějaké podobné kousky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)