TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Levné, ale šikovné obaly na tablety

tipy-z-ciny-461-AliExpress obal pouzdro tablet

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé produkty z čínského AliExpressu. Dnes se naše pozornost upřela na tablety, konkrétně možnosti jejich ochrany a snadného a bezpečného přenášení. Ano, tématem jsou různé obaly, pouzdra či brašny. Prostor dostalo příslušenství k různým značkám a dva obaly jsou přímo univerzální.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Koženkový otočný obal na Samsung Galaxy Tab

Vzhledově velmi uhlazený a elegantní, funkčně přitom možná až překvapivě praktické pouzdro na tablety od Samsungu. Tento obal v sobě ukrývá nejen klasická „žebra“ pro opření v několika úhlech, ale také zadní středovou kružnici, kolem které se může zařízení otáčet. Tablet tak můžete opřít na výšku i na šířku dle libosti. Šikovné.

Cena: od 200 Kč

Univerzální brašna na tablet

První ze dvou obalů, který poslouží majitelům téměř jakéhokoli tabletu bez ohledu na značku. K dispozici jsou brašna v šesti různých barvách a ve velikostech pro tablety s jedenáctipalcovou a třináctipalcovou úhlopříčkou.

Cena: 250 Kč

Odolný EVA obal na Xiaomi tablety

Skvělá ochrana pro tablety značek Xiaomi a Redmi, kterou ocení zejména rodiče  či uživatelé, kteří dávají tabletu zabrat v drsném prostředí. Toto pouzdro ze silného a elastického EVA materiálu se velmi dobře postará například o ochranu rohů. Má přitom i praktické výklopné opěrky a k dispozici zůstávají všechna tlačítka, konektory i fotoaparáty.

Cena: 270 Kč

Univerzální koženkový obal na tablet

Druhé dnešní pouzdro, do kterého můžete zasadit jakýkoli tablet. Tedy pokud má úhlopříčku od sedmi do jedenácti palců. Na výběr jsou dvě velikosti a šest barev. Obal má velmi jednoduchý zevnějšek a působí jako poznámkový blok.

Cena: od 250 Kč

Bezpečný obal na Samsung tablety

Tento model slibuje skvělou ochranu tabletů od korejské značky. Zejména pro případ, kdy je budou mít v rukou děti. Jednou z praktických vychytávek je zadní popruh, který se dá natáhnout na ruku. Obal má také očka na připevnění popruhu nebo vyklápěcí opěrku. Vybírat můžete ze sedmi barevných variant pro řadu Samsung tabletů.

Cena: od 350 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Sluchátka Redmi Buds 3 Lite 250 Kč
LED světlo do zásuvky 90
Mini stativ MT-08 190 Kč
Univerzální sklopné nožičky pod laptop 85 Kč
Látkový řemínek pro Xiaomi Mi Band 90 Kč
Multifunkční kleště 24v1 200 Kč
Bluetooth dálkový ovladač s klávesnicí 160 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jak dobře „obalený“ máte váš tablet?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)