TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Xiaomi Fans festival na AliExpressu

tipy-z-ciny-459-AliExpress Xiaomi Fans festival slevy akce

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé zboží z AliExpressu. Toto čínské tržiště se pustilo do uspořádání Xiaomi Fans festivalu, v rámci kterého jsou k dispozici nové či cenově zvýhodněné produkty této populární značky. Ne všechny „slevy“ úplně zvednou ze židle, ale najde se pár výhodných nabídek vůči českému trhu. Mrkněte…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Tablet Xiaomi Pad 6 (8/256 GB)

Globální verze extrémně oblíbeného tabletu s cenou, která (jestli jsme v době přípravy článku dobře hledali) nemá u českých e-shopů konkurenci. I paměťově menší verze je na tom stejně. Můžete vybírat ze tří barevných variant.

Cena: 7 890 Kč

Telefon Xiaomi POCO M6 Pro (12/256 GB)

I mezi Xiaomi telefony se dají v aktuální nabídce najít takové, které jsou levnější než u nás. Například POCO M6 Pro ve variantách 8/256 i 12/256 GB. Opět jde, pochopitelně, o globální verzi zařízení.

Cena: 5 800 Kč

Chytré hodinky POCO Watch

S populární dceřinou značkou najdeme za zvýhodněnou cenu také hodinky POCO Watch. Ty nabízejí například až 14denní výdrž, vlastní GPSku, funkci always-on, přes stovku sportovních režimů nebo měření SpO2. Na výběr jsou černé a modré.

Cena: 1 280 Kč

Xiaomi 30W nabíječka s držákem do auta

Tento model zatím není oficiálně dostupný na našem trhu, ale to nejen díky AliExpressu neznamená, že byste si odsud nemohli koupit. Oproti předchozí generaci má o 10 W silnější bezdrátové nabíjení, jinak si ponechal svůj typický design i automatické rozevírání a zavírání.

Cena: 920 Kč

Tablet Xiaomi Redmi Pad SE (8/256 GB)

Tabletem jsme začali a také jím skončíme. Za hezkou cenu je k mání také SE model, který nese dceřinou značku Redmi. I tady jsou na výběr tři barvy. V nabídce je možné přikoupit i náramek Mi Band 8, ale to výhodné není.

Cena: 4 600 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Lenovo (Thinkplus) sluchátka GM2 Pro 270 Kč
Joyroom úchyty na nabíjecí kabely 90
Batoh na fotoaparát 280 Kč
Zkoušečka baterií 150 Kč
BT / 2,4GHz Dálkový ovladač 270 Kč
Noční světýlko do zásuvky 120 Kč
116dílná sada na opravu mobilu 180 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Našli jste další zajímavě zlevněné Xiaomi produkty?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)