TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Letní slevy na AliExpressu 2024

tipy-z-ciny-469-AliExpress letní slevy

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského AliExpressu. Dnes prostor dostávají akční ceny, jelikož na tomto populárním online tržišti odstartovaly letní slevy.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Baseus 30 000mAh 20W powerbanka

Pořádně silná a „velká“ powerbanka od renomovaného výrobce a aktuálně za bezkonkurenční cenu. Prodává se i přímo v ČR, ale momentální slevy na AliExpressu lákají k nákupu právě na tomto webu.

Cena: 1 025 Kč

Dynamický mikrofon FIFINE AM8

Držitel ocenění Red Dot Design Award 2023 je velmi praktický díky možnosti připojení přes USB i XLR kabel, mutovacímu tlačítku a možnostem volby hlasitosti přímo na těle mikrofonu. Navíc má slušivé RGB osvětlení a celkově působí velmi elegantně a drobně. K dispozici ve třech barvách.

Cena: 1 570 Kč

Sluchátka Soundcore by Anker Life Q30

Druhá nejlepší náhlavní Bluetooth sluchátka již dobře zavedeného a hodnoceného výrobce Anker, který svou audio techniku schovává za značku Soundcore. Model Q30 se chlubí vysoce kvalitním ANC, až 40hodinovou výdrží či úctyhodným frekvenčním rozsahem 16 Hz – 40 kHz. Kodeky jsou nicméně základní AAC/SBC. Prodávají se v modré, černé a růžové.

Cena: 1 680 Kč

Gimbal AXNEN HQ9

Nepostradatelný pomocník pro všechny tvůrce, kteří chtějí mít stabilní každý záběr, který točí svým mobilem. Klasická konstrukce se třemi motorizovanými osami, ovládání na rukojeti a možnost propojení se softwarovými funkcemi telefonu prostřednictvím aplikace. Na čelní straně je dokonce svítilna. Balíčky se liší příslušenstvím.

Cena: 1 170 Kč

Xiaomi 360° PTZ 2K bezpečnostní kamera

Možná absolutně nejpopulárnější domácí kamerka s možností napojení na telefon od jedné z celosvětově proslulých značek. Umí se otáček kompletně kolem své osy, nabízí 2K rozlišení, oproti staršímu modelu má vylepšené infračervené „vidění“ v noci a záznamy umí ukládat jak do cloudu, tak i na kartu či domácí server.

Cena: 880 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Mobilní set pro vlogování 230 Kč
Mini softbox na produktové focení 190
Andoer světlo nad displej 270 Kč
Baseus 240W kabel 120 Kč
Dětský náramek s autíčkem 130 Kč
Elektrikářská zkoušečka 100 Kč
Ugreen USB Bluetooth dongle 220 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další fajn slevy jste objevili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)