5 tipů na zboží z Číny: Praktická elektronika do kanceláře

tipy-z-ciny-364-AliExpress-elektronika-kancelar

Jsme tu s dalším vydáním tipů na zajímavé produkty z obchodů na tržišti AliExpress. Dnešní díl je věnován hlavně práci či jiné produktivitě, kterou můžeme provádět pěkně v pohodě v kanceláři doma či v zaměstnání. Tipy tedy tvoří praktická elektronika, která může na vašem pracovním stole (či pod ním) momentálně chybět.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Multifunkční USB-C HUB

Velmi lehké a tenké moderní notebooky jsou velmi praktická věc, která si ovšem běžně vyžádá absenci několika potřebných konektorů. Pokud podobný stroj vlastníte a chybí vám například HDMI, VGA, další USB, síťový port RJ45 nebo čtečka na karty, mrkněte na tento levný HUB od iMice.

Cena: 1 070 Kč

Vertikální myš Delux M618

Při dlouhodobé práci s počítačem je dobré myslet na ergonomii a zdraví. Jedním z prvků, který může pomoci zmírňovat dopady sedavé práce na vaše tělo, je vertikální myš. Mnoha uživatelům navíc přijde práce s ní i pohodlnější a efektivnější. V tomto případě jde o model od poměrně osvědčené značky Delux.

Cena: 890 Kč

Přenosný štítkovač Niimbot D11

Šanony, skříňky, stolky a židle, elektronika, krabičky… to všechno a mnohé další může potřebovat v kanceláři vlastní štítek pro evidenci nebo jednodušší hledání. Pokud přesně takový systém potřebujete zavést, můžete využít přenosný štítkovač od Niimbot, do kterého se nápisy či jiná grafika posílají pohodlně z mobilního telefonu.

Cena: 650 Kč

Kompaktní přenosný skener iScan

Jestliže v kanceláři nemáte prostor pro klasický skener na dokumenty, případně by se vám hodilo jej mít k ruce na více místech, můžete vyzkoušet tento kousek od iScan. Skenuje na SD kartu či do počítače přes USB a maximální DPI je 900.

Cena: 1 190 Kč

Čistička vzduchu Proscenic A8

I v kanceláři je potřeba mít čistý a čerstvý vzduch a i když máte možnost pohodlně větrat například oknem nebo klimatizací, přijde následně vhod alespoň i malá čistička. Tento kousek od Proscenic nabízí čtyři výkonnostní stupně, H13 HEPA filtraci, tichý 24dB mód a ovládání mobilem.

Cena: 1 490 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Selfie tyč / tripod se světlem 200 Kč
Bezdrátová nabíječka / stojánek 220 Kč
Lenovo HE05 sluchátka na krk 250 Kč
Solární kalkulačka 240 Kč
Lenovo HX106 Bluetooth handsfree 290 Kč
Zexmte Bluetooth USB Dongle 130 Kč
Zexmte Bluetooth sluchátkový receiver 200 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jakou další šikovnou elektroniku v kanceláři máte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)