5 tipů na zboží z Číny: Auto příslušenství v nárazové akci

tipy-z-ciny-402-auto-prislusenstvi-aliexpress-akce

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na čínskému tržišti AliExpress. V dnešním vydání se zaměříme na auto příslušenství, na které se aktuálně vztahují dočasné super deals neboli zvýhodněné nabídky. Třeba si vyberete…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Rozbočovač pro 12V zásuvku (128W)

Chystáte už vozidlo na léto, kdy bude potřeba obsloužit pasažéry vzadu s mobilními nabíječkami a současně chcete mít v kufru puštěnou ledničku? Pak budete možná potřebovat rozbočovač na 12V zásuvku. Tento slibuje až 120W zatížení s normami PD a QC3.0 a má na sobě také spínání pro jednotlivé zdířky a dva USB konektory.

Cena: 540 Kč

Popelník / koš s automatickým otevíráním

Jestli patříte mezi kuřáky, kteří si cigaretku neodpustí ani v autě, ale současně nechcete mít ve voze nepořádek a odér z nedopalků (jejich odhazování z okna rovnou zavrhněme), můžete vyzkoušet tento koš. Má automatické otevírání a zavírání na poklepání a měl by být schopný eliminovat zápach.

Cena: 400 Kč

Vzduchový kompresor na 12 V

Pomocník do situací, kdy nemáte poblíž čerpací stanici nebo jiné místo s možností klasického dofukování pneumatik. Tento dobře hodnocený kompresor, který je vybaven i praktickou svítilnou, můžete mít se dvěma variantami tlakoměru: digitálním či ručičkovým.

Cena: 500 Kč

Ruční mini vysavač

Pokud vaše auto nepotřebuje rovnou hloubkovou očistu, základní odstranění drobků a dalšího drobného nepořádku můžete řešit tímto či podobným ručním vysavačem. Když nasadíte nástavec na druhou stranu jeho turbíny, můžete z něj udělat i kompresor.

Cena: 380 Kč

Univerzální nalepovací držák na telefon

Existuje několik míst, kam se v autě umisťuje montovací držák na mobil velmi lehce. Jsou ale i taková, kde se může hodit spíš toto řešení s nalepovacími úchyty.

Cena: 120 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Světýlka na dveře auta 50 Kč
Essager AUX Bluetooth adaptér 115
Nalepovací LED světýlko do auta 170 Kč
Čidlo pro zhasínání tlesknutím 40 Kč
LED neon pásek do auta 160 Kč
Lišty na kabely do auta 50 Kč
Světlo do kufru auta 210 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Našli jste na AliExpressu další podobné kousky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)