TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Další krásné slevy na Baseus vychytávky na AliExpressu

tipy-z-ciny-420-aliexpress-slevy-baseus

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z AliExpressu. Nedávno jsme vám doporučili několik produktů populární značky Baseus, které se na tomto tržišti objevily ve skutečně výhodné akci (což v porovnání s českými cenami od jiných prodejců není úplně pravidlem). V rámci nabídky Discovery jsou nyní „na stole“ další podobné slevy, tak můžete vybírat. Případně se proklikejte celou nabídkou oficiálního Baseus obchodu na AliExpressu…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Baseus 67W GaN nabíječka a HUB

Velmi šikovné zařízení, které je schopné skrze konektor USB-C nejen zajistit nabíjení, ale také přenos obrazu (až 4K@30Hz) a zvuku přes HDMI. Jde o kombinaci adaptéru a mediálního HUBu.

 Cena: 1 100 Kč

Baseus ruční 15000Pa vysavač (nejen) do auta

Primárně má být působištěm tohoto vysavače automobil, ale dobrou práci určitě odvede i v obýváku nebo v pracovně. Sání o síle 15 000 Pa a výkon v hodnotě 135 W jsou na tuto velikost velmi dobré, přičemž hlasitost nepřekračuje 75 dB.

Cena: 1 350 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Bezdrátová klávesnice Baseus K01

K telefonu, tabletu, počítači, televizoru… hned ke třem zařízením můžete tuto klávesnici připojit současně pro snadnější přepínání a ovládání. Rozumí si přitom s Windows, iOS, Androidem, MacOS, Linuxem i Harmony OS. A využívá při tom jak Bluetooth, tak i Wi-Fi 2,4GHz. O něco dražší varianta K01B má navíc numerickou klávesnici.

Cena: 630 Kč

Bezdrátová sluchátka Baseus WM02

Špunty vybavené Bluetooth 5.3 (kodeky neuvedeny), pětadvacetihodinovou výdrží a zajímavým transparentním pouzdrem. Dotykové ovládání, které se dá dokonce měnit v aplikaci, obsahuje i gesto pro vyvolání hlasového asistenta, ale například s ANC či transparentním módem nepočítejte.

Cena: 400 Kč

Baseus držák mobilu do auta s 15W nabíječkou

Jeden z posledních modelů populárních nabíjecích držáků této značky. Oproti těm starším slibuje například rychlejší a přesnější svírání mobilu, větší nabíjecí plochu díky rozšířené spirále nebo efektivnější chlazení.

Cena: 580 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Baseus 20W nabíječka 260 Kč
Baseus PD 100W USB-C kabel s displejem 205
Baseus USB-C OTG adaptér 70 Kč
Baseus dual USB (QC 3.0) adaptér do auta 210 Kč
Baseus 3v1 USB kabel 300 Kč
Baseus lokalizační přívěsek 250 Kč
Baseus připínací mini LED lampička 270 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Kolik máte věcí od Baseus? Jste spokojení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)