5 tipů na zboží z Číny: Vodotěsná sluchátka na plavání

tipy-z-ciny-419-aliexpress-vodotesna-sluchatka-plavani

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského tržiště AliExpress. Navážeme na nedávné vydání se sluchátky na sport a vrhneme se s poslechem hudby či podcastů rovnou pod hladinu. V dnešní hlavní pětici najdete vodotěsná sluchátka na plavání. Pojem „vodotěsnost“ u elektroniky paradoxně plave trochu na vodě, tak bude přesnější napsat, že jde o modely s krytím IPX8. Až na poslední model mají vybraná sluchátka vlastní paměť pro uložení a přehrávání lokálních skladeb.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Adzuki Bean P8

Jeden z celé řady modelů vodotěsných konduktivních sluchátek od značky Adzuki Bean, která má na AliExpressu v tomto segmentu nejen velmi širokou nabídku, ale také skvělá hodnocení. Pokud by se vám nezdála tato verze, určitě doporučujeme mrknout i na další. Paměťová kapacita činí 32 GB, výdrž na jedno nabití je až 8 hodin.

 Cena: 1 030 Kč

IPX8 vodotěsné špunty

Tento model rovněž nabízí maximální možné krytí proti tlaku vody, nicméně sází na běžné špunty do uší. Paměť má kapacitu 8 GB a maximální výdrž by měla být až 8 hodin.

Cena: 880 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vodotěsná sluchátka X15

Tato sluchátka jsou v mnohém podobná jako prvním uvedeným Adzuki Bean P8, nicméně mají pár věcí navíc. Například možnost kvalitnějšího připojení přes Bluetooth 5.3 nebo osvětlení předních panelů. I zde je k dispozici 32GB paměť a až osmihodinová výdrž.

Cena: 1 030 Kč

Lenovo (ThinkPlus) X5

Další z řady konduktivních sluchátek, která šíří zvuk pomocí vibrací lícní kosti. V tomto případě pod značkou Lenovo, respektive novým sluchátkovým brandem ThinkPlus. Paměť má kapacitu 8 GB a výdrž je maximálně 6 hodin.

Cena: 920 Kč

SOUNDPEATS Q35HD

Jediná sluchátka z dnešního výběru, která na první pohled připomínají běžné sportovní špunty. Klamou ovšem tělem a výrobce u nich slibuje nejen krytí IPX8, ale dokonce třeba i kodek aptX HD. Maximální výdrž je hezkých 14 hodin, ale tento model nemá vlastní paměť.

Cena: 800 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Elektrický lapač na komáry 170 Kč
Dekorativní světlo do USB 50
Vintage punk svítící brýle 150 Kč
USB HUB 7v1 130 Kč
Čelovka se sedmi LED 180 Kč
OLAF držák mobilu do auta 90 Kč
Přisvětlovací kroužek na mobil 90 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Co byste si rádi pustili (nebo pouštíte) při plavání?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)