5 tipů na zboží z Číny: AliExpress už naladil slevy na 11.11

tipy-z-ciny-384-AliExpress-slevy-11.11

Rok utekl jako voda, je tu znovu začátek listopadu a s ním i blížící se slevová mega akce 11.11 na AliExpressu. Čínská obdoba všudypřítomného Black Friday opět nabídne velmi zajímavé slevy na produkty různých kategorií. Toto a následující vydání Tipů z Číny bude pouze malou nahodilou ochutnávkou toho, co se bude dát na populárním online tržišti sehnat za velmi výhodné ceny. Takže neváhejte a běžte se klidně porozhlédnout i sami. Ale pozor, uvedené ceny budou platit až 11. listopadu.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

3D tiskárna Anycubic Kobra

Jedna z nejpopulárnějších 3D tiskáren na AliExpressu s cenou do deseti tisíc Kč. Skládá se z několika snadno složitelných a rozložitelných modulů, takže se dá i snadno přenášet. Maximální rozměry produktu mohou být 220 x 220 x 250 milimetrů.

Cena: 6 550 Kč

USB mikrofon FIFINE Ampligame

Ať už máte často nějaký videohovor, nebo se chcete pustit do natáčení podcastů, určitě byste uvítali pořádný mikrofon. Tento model od Fifine je šikovný například v tom, že má vlastní tlačítko “mute” nebo knoflík na ovládání hlasitosti. Možnost změny barev je bonus. Vzorkovací rozsah je 44.1kHz-192kHz, frekvenční rozsah 60Hz-18kHz a hloubka 16-bit/24-bit.

Cena: 1 300 Kč

100W GaN nabíječka Baseus

Výkonný adaptér s celkem čtyřmi konektory. Využít je možné 2x USB-A a 2x USB-C, přičemž například při zapojení dvou “céčkových” zdířek je k dispozici výkon 65 W + 30 W. Součástí je také 100W kabel.

Cena: 1 400 Kč

Bluetooth reproduktor Anker Soundcore 3

Jeden z nejoblíbenějších reproduktorů jedné z nejoblíbenějších značek, která je na AliExpressu prodává. Mezi parametry 16W modelu Soundcore 3 patří frekvenční rozsah 70Hz-20KHz, krytí IPX7 nebo až 24hodinová výdrž.

Cena: 1 450 Kč

Palubní auto kamera 70mai 4K A800S

Vlajkový model velmi oblíbeného výrobce, který má i v Česku spousty spokojených fanoušků. Můžete vybírat z několika variant příslušenství, mezi které může patřit například i přídavná zadní kamerka. Určitě se podívejte také na další modely. I 70mai má nyní slevu na velkou část produktů.

Cena: od 3 200 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
40cm LED světlo se senzorem pohybu 230 Kč
Nalepovací hák na sluchátka 160 Kč
Redukce z USB-A na USB-C (2 ks) 50 Kč
Essager redukce z USB-C na jack 120 Kč
Trojnožka s mobilním příslušenstvím 85 Kč
USB 3.0 HUB 100 Kč
Bezdrátová nabíječka 60W 125 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Na co máte na AliExpressu během akce 11.11 zálusk?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)