5 tipů na zboží z Číny: Akční držáky na akční kamery v akci

tipy-z-ciny-380-AliExpress-drzak-akcni-kamera-akce-sleva

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na čínském AliExpressu. Léto a související radovánky už jsou letos definitivně za námi, nicméně akční můžeme být i na podzim či v zimě. Pokud své zážitky rádi zachytáváte objektivem akční kamery, toto vydání tipů je přesně pro vás. Dnes totiž dostanou prostor poměrně netradiční držáky. Všechny nesou značku Vamson a jsou v akci.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Držák na ruku

Potřebujete zabírat prostor, ke kterému zrovna směřuje i vaše ruka? Například na lyžích, při jízdě na kole nebo třeba lukostřelbě? Mrkněte na tento šikovný popruh s držákem na zápěstí.

Cena: 100 Kč

Magnetický úchyt (nejen) na hruď

Pokud naopak chcete mít obě ruce zachycené v širokém středovém záběru, je nejlepším místem pro umístění kamery hrudník. V tomto případě jde o šikovný model s magnetickým protikusem, díky kterému máte variabilní možnosti umístění. Třeba i mimo tělo.

Cena: od 450 Kč

Polohovatelný držák na řídítka

Ideální řešení pro bikery, kteří chtějí natáčet záběr z řídítek a mít přitom možnost nastavovat různé úhly. Stejně jako u ostatních držáků je i tady možné dokoupit i úchyt na telefon.

Cena: od 420 Kč

Úchyt na popruh batohu

Když si třeba při turistice nechcete kameru připínat na hrudník na další dodatečné popruhy, můžete využít ten od batohu. Stačí nasadit tuto vychytávku.

Cena: 200 Kč

Polohovatelný držák (nejen) do auta

Najít využití pro tento držák přímo v autě by asi předpokládalo kreativnější záměr než jen běžné natáčení dění ve voze či mimo něj, nicméně celokovový systém s rameny umožňuje využití i v mnoha jiných situacích a na jiných místech.

Cena: od 630 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Univerzální cestovní adaptér 250 Kč
Gravity držák na mobil do auta 120 Kč
Remax sada kabelových koncovek 200 Kč
Trojnožka se závitem 50 Kč
Baseus 100W USB kabel 150 Kč
Kovový skládací stojánek na mobil 190 Kč
Wi-Fi Tuya chytrý přepínač 140 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jak často někam vyrážíte s akční kamerou?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)