Tipy na levné Xiaomi produkty: TV Stick 4K i Mi Band 7 ve slevě

xiaomi produkty mi band tv stick 4K

Stejně jako každou neděli se i dnes podíváme na několik levných Xiaomi produktů. Některé z nich jsme si ukazovali už dříve, ale nyní jsou v zajímavé slevě, jelikož čínský gigant po celém světě začal s akcí, která se vztahuje na hromadu produktů. Za zmínku stojí třeba TV Stick 4K, ale třeba i Mi Band 7 nebo ústní sprcha.

Xiaomi Mi TV Stick 4K

Xiaomi Mi TV Stick 4K je skvělá Android tyčinka, která vám udělá z hloupé televize chytrou. Jedná se navíc o 4K verzi, takže si v maximální kvalitě vychutnáte jakýkoliv vámi zvolený multimediální obsah.

Xiaomi Mi TV Stick 4K: Top 6 Reasons To Have it for Your TV

Xiaomi Mi TV Stick 4K: Top 6 Reasons To Have it for Your TV

Cena: 1 070 Kč

Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7 je s námi téměř rok a už dostal nástupce. Ten k nám ale zamíří oficiální cestou přinejlepším za několik týdnů a za zajímavou cenu lze sehnat právě předchozí generaci. Kompletní recenzi si můžete přečíst na našem webu.

Xiaomi Mi Band 7: stále levný a přitom skvělý chytrý náramek | Recenze

Xiaomi Mi Band 7: stále levný a přitom skvělý chytrý náramek | Recenze

Cena: 930 Kč

Xiaomi Mijia Punch Free Wall Box Organizer

Xiaomi Mijia Punch Free Wall Box Organizer je šikovný organizér, který si můžete nalepit jednoduše na zeď. Třeba vedle zásuvky, kde si často nabíjíte mobil, ale kabel vám nedosáhne na zem. Můžete do něj samozřejmě dát i jiné věci, třeba bezdrátová sluchátka nebo ovladač.

Cena: 35 Kč

Oclean W10

Nestačí vám zubní kartáček a chtěli byste ústní hygienu posunout na další úroveň? Pak se hodí zmínit Oclean W10, což je zubní sprcha, která na jedno nabití vydrží až jeden měsíc.

How to Use Oclean W10 Water Flosser to Floss

How to Use Oclean W10 Water Flosser to Floss

Cena: 1 400 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)