Tipy na levné Xiaomi produkty: levný kartáček a slevy na náramek a skvělá sluchátka

xiaomi produkty kartáček náramek sluchátka

Je neděle, což znamená, že se můžete těšit na další díl našeho seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na sonický kartáček za velmi dobrou cenu, jednoduché tlačítko, sluchátka Redmi Buds 4 Pro a náramek Redmi Smart Band 2. Oba poslední produkty jsou navíc ve slevě.

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T200C

Xiaomi minulý týden vypustilo na trh nový kartáček Mijia Sonic Electric Toothbrush T200C, který zaujme především nízkou cenou a jde o solidní vstupní bránu do toho světa. Nemá chytré funkce, ale nechybí dvouminutový časovač s vibračními upozorněními po třiceti sekundách pro dodržování doporučené doby pro čištění chrupu a na jedno nabití vydrží až 25 dní.

Xiaomi electric toothbrush Mijia Sonic T200C

Xiaomi electric toothbrush Mijia Sonic T200C

Cena: 540 Kč

Xiaomi Mijia Wireless Switch

Xiaomi Mijia Wireless Switch je jednoduché bezdrátové tlačítko, které si můžete namapovat v mobilní aplikaci na ovládání téměř čehokoliv, ať už jde o světlo, chytré rolety nebo třeba zámek.

Xiaomi Mijia Wireless Switch (unboxing/setup)

Xiaomi Mijia Wireless Switch (unboxing/setup)

Cena: 200 Kč

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

Sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Pro jsme pro vás recenzovali a pochvalovali jsme si dobrý zvuk, kvalitní ANC, skvělou výdrž baterie, podporu kodeku LDAC a možnost duálního připojení. V tuto chvíli je můžete sehnat na Aliexpressu o téměř sedm stovek levněji.

Redmi Buds 4 Pro | Xiaomi Česká republika

Redmi Buds 4 Pro | Xiaomi Česká republika

Cena: 1 300 Kč

Redmi Smart Band 2

Náramek Redmi Smart Band 2 disponuje  1,47palcovým TFT panelem s rozlišením 172 x 320 pixelů a maximálním jasem až 450 nitů. Samozřejmostí je sledování veškerých zdravotních aktivit, jako je srdeční tep, okysličení krve a spánek. Sportovci se mohou těšit na více než 30 sportovních režimů a potěší také až 14denní výdrž baterie. Na Aliexpressu je stejně jako sluchátka za zajímavou cenu.

Redmi Band 2 REVIEW: Is It Better Than Xiaomi Mi Band 7?

Redmi Band 2 REVIEW: Is It Better Than Xiaomi Mi Band 7?

Cena: 650 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)