Tipy na levné Xiaomi produkty: parádní RGB pásek a praktické tlačítko

xiaomi produkty led pasek aqara e1 tlacitko zigbee

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na parádní LED pásek Mijia, ale také praktické chytré tlačítko, Zigbee bránu nebo zvlhčovač vzduchu.

Xiaomi Mijia Smart LED Ambient Light Strip

Xiaomi Mijia Smart LED Ambient Light Strip je praktický LED pásek s RGB, který můžete propojit s chytrou domácností a konkrétními produkty, jako je třeba televizor či monitor. Na základě toho pak dokáže zobrazovat barvy, které vidíte na displeji.

Ambient Light Strip Xiaomi Mijia

Ambient Light Strip Xiaomi Mijia

Cena: 1 100 Kč

Xiaomi Mijia Humidifier 2

Xiaomi Mijia Humidifier 2 je zvlhčovač vzduchu, který pojme až 4 litry vody. Potěší hlavně svou tichostí a možností nastavení několika režimů. Jedinou výtkou je fakt, že jej nelze spárovat s aplikací, kvůli čemuž ho nelze nijak automatizovat.

Xiaomi MIJIA Humidifier 2 | Main Improvements of Updated Generation 2022!

Xiaomi MIJIA Humidifier 2 | Main Improvements of Updated Generation 2022!

Cena: 1 300 Kč

Aqara E1 Hub Gateway

Xiaomi Aqara E1 Hub Gateway je brána podporující technologii Zigbee 3.0, díky které můžete propojit ostatní produkty pracující na stejném principu. Mezi hlavní přednosti patří její kompaktnost a také fakt, že ji stačí napájet přes USB.

Smallest Hub Yet? The Aqara Hub E1 – Homekit Smart Home

Smallest Hub Yet? The  Aqara Hub E1 - Homekit Smart Home

Cena: 650 Kč

Aqara H1 Smart Dimmer Wireless

Aqara H1 Smart Dimmer Wireless je bezdrátové chytré tlačítko. Přestože je jen jedno, můžete skrz něj ovládat hromadu věcí. Funguje totiž na jedno stisknutí, dvě stisknutí, otočení nebo dlouhé stisknutí. Na každý z nich si můžete nadefinovat něco jiného, takže s ním teoreticky můžete ovládat celou chytrou domácnost.

Smart Rotary Switch Aqara H1

Smart Rotary Switch Aqara H1

Cena: 1 100 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)