Tipy na levné Xiaomi produkty: Wi-Fi router a praktický panel

xiaomi produkty gas sensor router

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na laserový dálkoměr, solidní router, nebo třeba praktický panel, který si můžete připevnit na zeď.

Xiaomi DUKA Laser Range Finder

Xiaomi DUKA Laser Range Finder je laserový dálkoměr, který čínský gigant nabízí za velice příjemné peníze. K měření mu stačí 0,2 sekundy a Xiaomi slibuje také maximální odchylku 1 mm. Maximální měřitelná vzdálenost pak činí 40 metrů, takže pokud často něco měříte, může vám udělat skvělou službu.

Xiaomi Laser Range Finder (Duka LS-1S)

Xiaomi Laser Range Finder (Duka LS-1S)

Cena: 500 Kč

Aqara Smart Natural Gas Detector

Aqara Smart Natural Gas Detector je plynový detektor, který vám může zachránit život. Můžete jej propojit s ostatními produkty a s aplikací Mijia a Mi Home.

Unboxing Xiaomi Mijia Honeywell Gas & Fire/Smoke Detector + Aqara Wireless Switch

Unboxing Xiaomi Mijia Honeywell Gas & Fire/Smoke Detector + Aqara Wireless Switch

Cena: 1 100 Kč

Xiaomi Youpin LCD Digital Thermometer

Xiaomi Youpin LCD Digital Thermometer je jednoduchý digitální teploměr s displejem, na kterém vidíte také vlhkost vzduchu či teplotu za posledních 24 hodin. Můžete si jej snadno připevnit třeba na zeď a mít přehled o hodnotách u vás doma.

Xiaomi LCD Digital Thermometer Hygrometer Indoor with Magnet.

Xiaomi LCD Digital Thermometer Hygrometer Indoor with Magnet.

Cena: 250 Kč

Xiaomi Ax3000 Wifi Router

Xiaomi Ax3000 Wifi Router je kvalitní router se zajímavým poměrem cena/výkon. Stejně jako ostatní produkty jej můžete propojit s chytrým telefonem a nastavit jej. Nechybí samozřejmě Wi-Fi 6 a chlubí se také povedeným designem.

Xiaomi AX3000 Wi-Fi 6 Mesh System Review: The Wireless Router I’ve Always Needed!

Xiaomi AX3000 Wi-Fi 6 Mesh System Review: The Wireless Router I've Always Needed!

Cena: 1 600 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)